Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum stiu daca sotia m-a inselat?


Recommended Posts

Post initial Marian
am fost plecat o perioada cu serviciul,iar cind m-am intors,am gasit-o total schimbata.chiar ea mi-a spus ca in timp ce eram plecat,a cunoscut un tip pe net,si s-a intilnit cu el la o cafea.ea spune ca doar atit.eu nu stiu ce sa cred.sta foarte mult pe net.alta chestie:nu purta bikini.abia am convins-o sa cumpere o pereche,acum vre-un an,si-i imbraca f.rar,doar la insistentele mele.acum are o gramada de perechi.si le-a luat cind eram plecat.sintem casatoriti de 13 ani,avem doi copii.oare ma inseala?imi poate raspunde cineva?multumescanticipat ptr raspunsuri. marian98
Conteaza asa mult daca te-a inselat sau nu? Eu cred ca e normal sa se schimbe daca ai lipsit mai mult, si ca asta e un lucru bun [:D] Eu zic asa: daca te evita, si nu vrea sa stati impreuna, si nu vorbeste cu tine, atunci este cazul sa o intrebi daca s-a intimplat ceva. Altfel nu cred ca te-a inselat. Si cred ca e cazul sa schimbi si tu ceva, sa ii cumperi un cadou frumos acum de martisor. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

I-ai acordat atentie in ultimii 5 ani? Ai fost tandru, atent, ai trezit in ea dorinte?

Nu cred ca te inseala, poate ca s-a simtit dorita si a realizat ca inca poate starni pasiune. Eu zic sa o umpli de flori, sa fii tandru si vei vedea ca am dreptate.

 

Femeia are nevoie de tandrete. Mereu.[flo]

 

puiutzul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Marian,

 

In mod normal, daca te-ar fi inselat, eu nu cred ca ti-ar fi spus nimik de tipul respectiv. Pt ca spunandu-ti stia ca poti deveni banuitor. Statul pe net nu inlocuieste oricum relatia voastra decat daca voi (amandoi) lasti sa se intample asta.

 

Schimbarea ei de atitudine, ca si faptul ca ti-a spus de "cafeaua" la care s-a dus cred mai degraba ca inseamna ca evolueaza, ca simte nevoie sa "lupte" contra monotoniei si rutinei. Asa ca adu-ti aminte ce fel de surprize ii plac si pune-le in practica, fii atent la schimbarile pe care le face, incurajeaz-o si arata-i ca o apreciezi.

 

PS: inteleg ca tu ti-ai dorit sa poarte bikini...In loc sa te gandesti ca acum ii poarta pt ca i-a sugerat altcineva, eu in locul tau i-as cumpara cateva perechi sexy ..de care sa va bucurati amandoi.[alcool]

 

Magg

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu April, mi s-a intamplat si mie....

fiind intr-o relatie de ani buni, aveam senzatia ca nimeni altcineva nu trebuie sa ma placa si ca oricum nimeni nu o face, atata timp cat am o relatie minunata acasa. Pana cand am cunoscut pe cineva care a inceput sa fie interesat de mine....intr-adevar in perioada respectiva am inceput sa ma schimb un pic, aveam mai multa grija de mine,un exemplu ar fi exact ce spui tu despre sotia ta, ca si-a cumparat multa lenjerie intima...

Asta nu inseamna ca am avut ceva cu barbatul respectiv, doar ca mi-a dat mai multa incredere in mine, am vazut ca ma place si altcineva si, de ce sa nu recunosc, a piperat un picut si relatia pe care o am....

Eu zic sa ai incredere in sotia ta.....[:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sint cam putine informatiile, dar ca sa imi dau si eu cu presupusul... probabil nu te inseala.

 

Nu era obligata sa iti spuna ca a vorbit cu un tip si s-au intilnit la o cafea - si totusi ti-a spus.

De aici deduc ca e o femeie destul de sincera.

 

In ce priveste lenjeria... poate fi cumparata in functie de starea de spirit de moment.

Sint femei care isi iau o groaza de kestii fancy, pe care poate nu le poarta niciodata.

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marian, nu te mai chinui. Nu o sa afli niciodata ce s-a intamplat. Este o intrebare chinuitoare la care ar fi bine sa renunti.

Poti in schimb sa vezi ce se intampla acum cu viata voastra. Si asta este o alta discutie.

Chestia cu bikinii...auzi, dar ce purta? Sau nu purta nimic?

 

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariane, grea intrebare pusesi!!! Cred ca nimeni dupa lumea asta nu poate sa-ti raspunda la intrebarea asta, dar io inclin sa cred ca sotia ta a vrut mai mult o schimbare decat o aventura, ce zici? Daca ai dubii, o sa zici ca sunt femeie si ii tin partea, gresit.

O sa iti spun cum gandesc eu, pana acum o vreme eram mai clasica, ca sa zic asa (purtam bikini) da' nu exageram, pana cand nu'stiu ce m-a apucat si mi-am mai luat niste lucrusoare mai sexi (de'alea de dormit noaptea cu ele), in plus am auzit dupa DC ca lubrifiantul ala protex face minuni si asa e[cool] si am luat si d'ala si viata noastra intima e... ca in primul an de casnicie. Acu' nu stiu daca al meu se intreaba daca l-am inselat sau il insel, da zice ca ii e bine rauuu[cool][cool][cool]!

Asa ca nu-ti mai chinui mintea sa judeci femeile ca e complicat rau!

Hai , sa auzim de bine!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

interesant cit de ingaduitoare sintem noi, doamnelor, cu o potentiala consoarta care ar insela, si ce atitudine avem daca numai ideea in sine, fara semne, ne-ar duce cu gindul ca un barbat ar face acelasi lucru sotiei.De ce sintem asa de rele domnelor?

 

Era o gluma..cred...

 

Ce cred eu? E ceva daca ti-a spus, agata-te de treaba asta.Nu o sufoca cu intrebarile, nu o pune la colt si nu deveni agresiv verbal!

O cunosti daca sinteti casatoriti de atita timp si aveti si copii, mai mult ca oricine ar trebui nu sa stii daca a facut-o, ci daca o poti face sa se destainuie!

Si daca o face, ia aer...nu urla..indiferent ce spune, pesemne ca e incarcata sufleteste de a spus ca s-au intilnit.Acum este momentul crucial in care poti fii pt femeia ta ce avem cu toate nevoie:un sprijin, un bun prieten, un soul-mate si un umar in ratacire.

Poti face asta?

Eu zic ca merita incercat.Ia-ti o zi cind esti sau te simti "cool", calm si o zi in care ai rumegat la casnicia voastra si ai aduceri de amintiri placute.

Si daca nu va vorbi, nu vei avea cum sa stii adevarul niciodata.Poate peste 10 ani?

 

Fii cool..daca vrei sa afli adevarul!!Altfel fuge de tot si s-ar putea sa nu doreasca de fapt asta!

bafta!

 

si tot asa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...