Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

V-ati razbunat vreodata?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

da am facut-o....si dupa ce am savurat razbunarea.... mi-a parut rau!!![bang] de ce sa iti pui mintea cu persoana respectiva daca doar atata o duce capul???!!!

 

Laviniaid="red"> : Sotie alintataid="red"> [ispita] si in CURAND (sper)id="red">.......[gravi] !!!!

 

SUNT FERICITA!id="red">!!!!

 

poze :http://pg.photos.yahoo.com/ph/lavicerei/album?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m-am razbunat desi mi-am dorit-o de cateva ori. Si acum as avea de razbunat ceva, foarte important, dar mi-e frica. "Persoana" inca are puterea de a-mi face mult rau. Prefer sa stau cuminte, sa nu o zgandar, poate "uita" de mine.

 


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.id="red">

Bazar pentru Alex, un baietel diabetic de 1 an

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu intru in categoria celor care s-au razbunat, desi, de cele mai multe ori cei pe care ii paraseam ar fi trebuit sa o faca. ce imi placea cel mai mult sa fac? ma duceam ori la cel mai bun prieten al lui sau la colegul lui de camera ,adoptam o figura de victima de ajungeam si eu sa ma cred, varsam o mare de lacrimi si el incepea sa ma consoleze, iar cand venea ex-ul sau ne vedea in oras sau prin parc il priveam trimfatoare. ca se certa cu prietenul sau colegul, putin imi pasa, oricum nici eu nu o mai lungeam mult cu respectivul ... apoi m-am potolit, nu stiu nici eu de ce si mai ales cand ... dar cred ca am gresit schimbandu-ma atat de mult ...

 

O fi bine in Rai, dar cele mai interesante persoane nu ajung acolo. (Nietzsche)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by danyelana

uneori viata le aranjeaza pe toate si se razbuna ea singura.Dumnezeu sa ne ajute la toti


id="quote">id="quote">cam asa ceva..eu doar sint spectator..as vrea sa vda cind se intimpla, caci se intimpla..Am vazut..Viata le-a aranjat..si am fost "acolo"..Sincer?Nu am simtit nici o satisfactie...decit un mare sentiment de protectie...si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca cea mai buna razbunare impotriva unui "ex" ce te-a facut sa suferi este sa te vada la putin timp dupa despartire mai frumoasa, mai fericita, mai implinita, mai infloritoare decat erai in relatia cu el.

iar impotriva diversilor "binevoitori" pe care, din nefericire ii mai intalnim in calatoria noastra prin viata, eu am o alta reteta: daca se iveste ocazia, sa le acord sprijinul sau ajutorul meu atunci cand au nevoie de el. e cea mai dulce razbunare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...