Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul optimistelor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetele

Nu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta[bang]) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.

Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.

Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp

[pup]

 

 

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

 

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by georgi75

Buna feteleNu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta[bang]) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp[pup]Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut


id="quote">id="quote">Pai hai sa incep eu: sunt din Suceava, 31 ani, momentan stau acasa cu iubita(va zic indata de ea) insa sunt economista....si din prea multa plictiseala m-am inscris si la un master....apropo de examen iri_sori si georgi75id="red"> bafta multa, fetelor!Asa, si acum iubita: o cheama Bianca si are 1 anisor si 3 luni si e minunea vietii mele (si a sotului bineanteles)....daca vreti s-o vedeti sunt poze cu ea in semnatura...Cam atat....daca ar mai trebui sa spun ceva sa ma trageti de manuta ca va spun....cam de-odata asteptam pe altcineva la rand [:D]Ana si Bianca-iubita[foto][papica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by eveline
quote:Originally posted by georgi75

Buna feteleNu mai stiu daca am propus chestia asta(si nu ma mai uit in spate ca merge greu net-ul la ora asta[bang]) dar eu as zice sa ne prezentam fiecare.Pe noi si pe bebei.Ca sa ne cunoastem si noi mai bine.Eu o sa intru un pic mai rar ca ma duc la un concurs pe 23 si am cam mult de invatzat.Oricum macar o data pe zi o sa-mi fac timp[pup]Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut


id="quote">id="quote">Pai hai sa incep eu: sunt din Suceava, 31 ani, momentan stau acasa cu iubita(va zic indata de ea) insa sunt economista....si din prea multa plictiseala m-am inscris si la un master....apropo de examen iri_sori si georgi75id="red"> bafta multa, fetelor!Asa, si acum iubita: o cheama Bianca si are 1 anisor si 3 luni si e minunea vietii mele (si a sotului bineanteles)....daca vreti s-o vedeti sunt poze cu ea in semnatura...Cam atat....daca ar mai trebui sa spun ceva sa ma trageti de manuta ca va spun....cam de-odata asteptam pe altcineva la rand [:D]Ana si Bianca-iubita[foto]Eveline, sunteti o familie superba!!!![papica]
id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele optimistele.

Am reusit si eu sa intru putin pe aici ca sunt un pic cam ocupata cu invatzatul.Da' nu m-am abtinut sa nu dau o raita pana culc bebelina ca apoi ma apuc de treaba.Acum tot trebuie sa stau cu ea.

Evelina ai o Bianca super scumpa.Si parca mi s-a parut ca ai ochi verzi sau albastri?Oricum te invidiez ca ai calcuator smecher[:D].

E cuminte Bianca?Am si eu o finutza Bianca Georgiana de 2 ani si 5 luni.Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.Inca mai esti linistita.Stai sa mai creasca putin sa vezi cum sta numai pe tastatura...[:D]

Io cred ca v-am zis de noi pe la inceput.Daca nu am zis, ma uit si promit sa o fac.

Iri_sori vezi sa dai berea daca iei examenul[alcool].Io il dau tocmai pe 28.Sau pe 23.Nici nu mai stiu sigur.

Gyna, lulu si restul lumii nu mai dau pe la noi?

[pup] [pup]

 

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

 

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiquititaid="red">[pup][pup]

georgi75id="red"> da, intr-adevar, am ochi albastri; intotdeauna mi-am dorit ca al meu copil sanatos sa fie (stiti si voi cum e), dar totusi un of am avut: sa aiba ochii mei. Drept urmare, Bianca are niste ochi superbi (doar e a mea, nu va mirati c-o laud) dar.....negri....eh, fetitele ce seamana cu tatii....Cat despre statul la tastatura, deja am probleme. Mi-a dat cineva un site cu jocuri pt copii de 1 an (imaginati-va ca s-a inventat asa ceva...)....si numai pe el ar vrea sa stea...

 

Ana si Bianca-iubita

[foto]

[papica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...