Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul optimistelor


Recommended Posts

[pup] la toata lumea.

Si la noi se pare ca a venit primavara.Azi a iesit de 2 ori afara.Dimineatza cu mine si dupa amiaza cu verisoara ei.Asa am reusit sa mai invatz si eu putzin si a luat si ea aer.Cred ca s-au saturat si ele in casa tot timpul.

Uf, eu m-am saturat de tocit la legi...[q].Mi se pare ca toate sunt varza in capul meu.Nu-mi place sa tocesc[q].In rest toate bune si frumoase.Asta seara il rog pe tati sa pregateasca ceva de papa ca eu nu am gatit nimic(decat o ciorbica pt Stefania).Dar maine fac ciorba de burta asa ca imi iau revansa cu varf si indesat.Nu?

[pup]

 

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

 

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare fetelor!!! [bis]

A venit PRIMAVARA si la noi in oras, este superb afara.

Pacat ca eu stau inchisa in birou[bang], dar mai trag cu ochiul pe geam, nu ma pot abtine, fac ce fac si iar ma uit pe geam. Sper sa-mi scot parleala dupa amiaza cand voi iesi cu cei mici in parc.

Georgi si pustiul meu cel mic a avut o perioada cand nu vroia sa faca baie, se tinea de gatul meu si nu vroia sub nici o forma in cada.Asa ca o perioada i-am facut doar dus, iar acum ne place din nou la baita.

Va pup si va doresc numai bine!!!

Apropo de soacra-mea, la Tg. Mures au programat-o pt operatie in data de 27.03.deoarece pana atunci trebuie sa-i gaseasca o bucata de os pt ca are nevoie de transplant. Medicul de acolo a spus ca astia din Suceava au macelarit-o pur si simplu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Gyna

Salutare fetelor!!! [bis]Apropo de soacra-mea, la Tg. Mures au programat-o pt operatie in data de 27.03.deoarece pana atunci trebuie sa-i gaseasca o bucata de os pt ca are nevoie de transplant. Medicul de acolo a spus ca astia din Suceava au macelarit-o pur si simplu.


id="quote">id="quote">Nu te mira....bunica mea a murit la ortopedie in spital....isi rupsese un picior....si de la asta se mai moare in ziua de azi (in spitalele noastre)....bine ca s-a hotarat sa mearga la Tg. Mures....dar sa nu picam in alte pante....poate ne vedem prin parc!Ana si Bianca-iubita[foto][papica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele.Fericitelor! voi avetzi parc in oras!Noi nu avem[q]

Iri_sori felicitari.Ia uite si io iau o bere in cinstea ta[cheers][alcool]

Gyna imi pare rau sa aud asta dar poate tot raul e spre bine.Bine ca a ajuns la Tg.Mures.Io nu stiu ce sa ma fac ca a mea si cand vede dusul innebuneste.Cred ca de la ala s-a si speriat.Sper sa-i treaca cat mai repede.Chiar asta seara trebuie sa-i fac baie si ma ia groaza...

La noi e super afara.Stefania a plecat deja afara.Ma duc si eu la piatza si apoi ma duc dupa ele ca am stabilit sa ne intalnim la cumnata mea.In rest toate bune si frumoase mai putil legile alea pe care trebuie sa le tocesc.

Pup toata lumea si sa avetzi o saptamana super.

 

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

 

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monagan [flo].Bine ai venit! Ia zi-mi de ce nu esti optimista?Ce te face sa zici asta?

te trec pe listuza indata si capul sus ca uite, in sfarsit a venit primavara[pup]

 

Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

 

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit MONAGAN !!![bis][bis]

Eveline, ieri am fost cu baietii in parc "LA 3 BARBOSI"(Langa Mag Bucovina)dar nu prea erau copii la ora aia(19) asa ca ne-am dus pe deal pe Tatarasi de unde am venit cu noroi pana la genunchi, rosii in obraji si fff obositi. Voi in ce parc mergeti???

Georgi, si Gabita al meu se temea de dus dar i l-am dat lui in manuta si a inceput sa se amuze si chiar sa-i placa. Bafta la baita!!!

Salutare si numai bine la toate optimistele!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monaganid="red"> bine ai venit!

 

Iri_soriid="red"> bravo gagica....nu-i asa ca-i taaare bine cand scapi de examene?

 

georgi75id="red"> da-i niste jucarii in cada...si "palmeaza" cumva dusul ala....fa-i baie, baie, fara dus....poate-i trece; btw....ce legi tocesti tu mamica? la ce ai examen?

 

Gynaid="red"> aseara pe vremea aia eram prin fata Casei de Cultura....barbata-miu a iesit mai tarziu de la servici si am fost sa-i luam Biancai carucior de la Bucovina (Uraaaaaaa) si apoi am plimbat-o de la Bucovina la Casa de Cultura si pe la 19,30 ne-am retras la mama. De obicei eu ies la Institut (eu stau in capat la G. Enescu) si mi-e cel mai aproape, asta in timpul zilei. Seara (cand o fi cald) ies de obicei in fata la BCR, ca acolo ii place sotului (nu stiu de ce)....mergem cu masina pana acolo, stam prin zona si apoi acasa...

 

Ana si Bianca-iubita

[foto]

[papica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...