Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

[quote]Initial creeata de aissa
Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou: 1.Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva. 2.Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a pagnii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior. Asta e tot!!! PS: pentru avansati [:D] dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou. [pup] Rahovistele: aissa (19.12) mami de Ale [8**] (30.09.2004) anangel-lexi mami de Maria Cornelia[8**](20.09.2006) anculina [cit] andreap [cit] mami de Maria [8**] (7.11.2004) andre_ea (22.01) mami de Tudor [bonjovi](10.08.2005) alinutzaa (11.04) [gravi] cgaby [bonjovi] cristinaT [cit] Dory232002 (12.11) mami de Alexa [8**](20.10.2005) kris mama_lui_alin [bonjovi] Miag [cit] mami de Roli [bonjovi] MIRCLAU (27.01) mami de Andi [bonjovi](10.09.2005) miha [8**] miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana [8**] (05.11.2004) Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex [bonjovi] (7.06.2001) si Ruxi[8**](16.12.2004) Preda-Vicky[bonjovi] ralcat mami de Mihai Cristian [bonjovi] (27.10.2005) turttle viovio mami de Bianca [8**] (22.12.2004) violeta69 mami de Mihnea[avion] (8.06.2000) Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc Dory...dupa ce mi-au iesit ficatii la tenis [:D] am plecat cu astia mici la teatru de papusi(tinut in aer liber) nu va dati seama ce zgomot era acolo [bang] si acum imi tiuie urechile [:D] dar macar s-au distrat astia mici...si asta-i cel mai important azi cand am fost in orash ruxi a primit o papusha imensa de la tati(e un desen animat Lazy town se numeste.... si este o fetitza in el...si am gasit o papusa care intruchipeaza acest personaj Estefany aproape cat ruxi de mare...cu vreo 20 de cm nu e cat ea...este atat de fericita...doarme cu ea, mananca cu ea...vrea sa o ia peste tot cu ea)...bineinteles ca i-am luat si lui alex un robot dragon...ca asa-i cu 2 prichindei...nu tre' sa cumperi doar pentru unul [:D] va pup pe toate fug ca a inceput filmultetul somn usor tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, chiar ce vreme de kko... a plouat de ne-a stricat toate planurile Dory, [pup] da...azi noapte n-a dormit pe grija papusicii [bang] cand o vedeam ca doarme eu o luam de langa ea si o tot pipaia sa vada mai este acolo? nu era...se trezea si si-o punea la loc in pat langa ea [:D] voi ce faceti,a fost alexa [pup] la gradi? cris, ti-am trimis pm [pup] vio, vicky [pup] ...aveti multe teme peste we? mirela [pup] , ce mai face puiutul? andre-ea, [pup] esti suparata pe noi? lexi, [pup] cum mai este pitica? monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor suntem mai bine,muuult mai bine dar inca trebuie sa mai stam mai mult prin casa si sa urmam tratamentul,asta e... atazi am fost si noi prin piata pe la rahova sa ii luam niste ghetute lui andy si nu am gasit nimic interesant,asa ca ne-am intors acasa cu un set de tren cu sine si o papusa care suge biberon,suzeta si plange... DORY unde ziceai tu ca este un magazin cu incaltaminte de copii mai faina? MONICA sa stapaneasca copilasii sanatosi jucariile,cred ca e tare interesanta papusa.... VIO,VICKY voi pe unde sunteti? pupam toate fetele si va dorim un weekend placut MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim mirela [pup] ...papusica ati luat-o in avans pentru viitoarea surioara a lui andy? [:p] (glumesc desigur) si alex cand era mai mic vroia papusha...sa aibe grija de ea...si ce m-a impresionat tare mult, inainte cu vreo 2-3 luni sa o nasc pe ruxi bagasera la meniurile pentru cei mici de la mc masinute pentru baietei si niste papushele mici pentru fetite...si el zice...ia-mi o papusha...i-o iau si il vad ca nu o desface...zic... ce faci ai vrut papusa si nu te joci cu ea? si el imi spune...nu...asta este cadou pentru bebelina mea din burtika fiindca eu nu am bani sa-i cumpar ceva [q][olala] stiam eu pana atunci ca desi nu pare el este un copil sensibil dar atunci m-a impresionat pana la lacrimi sa stapaneasca sanatos jucarioarele monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oooo ar fi bine MONICA sa se nimereasca si la mine o fetita dar...nu stiu...oricum mai asteptam un pic el avea un carucior care ma innebunise sa il cumpar si nu avea ce sa plimbe cu el..asa ca...trebuia sa-l umplem cu ceva...dar ii place acum s-a culcat cu bebelusul ce mai impresionat cu alex...dragutul de el[pup][pup]cati ani avea el atunci? MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...