Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

mai ce de ciupercareala pe-aici [alcool] si eu sunt fun ciuperci,dar voi exagerati [:D] mai faceti si o pizza,cu ciuperci muuulte...era o idee [:D] monica,hai cu cozonacu' ca mor de pofta... ma,mie asta nu-mi iese nici de frica,ca n-am rabdare sa-l framanta atat..daca s-ar framnata singurrrrr[:D] si eu ma gandeam la o masina de facut paine,impart cantitatile in doua,trei si gata....ce nu iese?! am avut sedinta la scoala azi... ei,copii cica sunt toti buni si ca o sa fie o concurenta mare!! mai sunt din astia de se ridica in picioare,mai vorbesc.....o fetita isi suge degetul(asta mi-a spus mama ei [:D]) ca cica a dat-o de 6 ani la scoala ca nu a mai vrut la gradi.... al meu nu-si stie caietele,dar asta pt ca el mai are si caietele de semi.... si o sa inceapa cu testele...atunci sa vezi nervi la Violeta [hot] si ,evident ca la semi nu a fost cuminte,dar el a plans de mama focului ca doamna nu s-a tinut cuvantul si l-a parat la mine ... ca i-a zis sa starga tot de prin calsa dupa copii si el a facut asta si ea nu s-a tinut cuvantul [:D] asa ca azi suntem suparati,am stricat prietenia.... dar a inteles pana la urma ca eu mi-am tinut cuvantul,el e cel care nu si l-a tinut cand mi-a promis ca e cuminte [bang] urmeaza ziua de maine si pedeapsa de we...nu va primi nimic...cum nici azi nu a primit ca nu a meritat [alcool] noapte buna, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

mama vio eu cred ca muream cu ea de gat...cum adica sa stranga el tot dupa ceilalti???? alooo...n-o fii fost el cuminte da' matalica de ce te superi pe copil si n-o iei pe duduitza de podoaba capilara??? auzi si dupa ce ca a strans tot l-a parat...? [neand] las ca ma duc eu intr-o zi dupa mihnea [pup] sa-l iau de la semi si-l razbun [:D] cozonacii abia peste cateva ore sunt gata toti ca sa-i pozez...m-am apucat tarziu de ei din pacate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, nu stiu daca e chiar exagerare cu ciupercareala, dar daca am luat 2 kg, trebuie sa si fac ceva din ele, nu?, ca altfel se strica in frigider [:D].Si in legatura cu dna de la semi, Mihnea are dreptate, dupa ce ca la pus sa faca curat dupa ceilalti la mi si parat, ce doamna paracioasa....[box] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi se pare exagerat nici 5 kg...bine eu cand sunt acasa cumpar fiindca mancam si cu ai mei si de-aia nu mi se pare mult...4 adulti si 2 copilashi [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5122830874269572498"]Cozonacei[/url] si-o [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5122783548024937858"]felioara[/url] [:D] sunt mai brunetei asa ca i-am facut cu zahar brun si doar stau in Rahova...si mie-mi plac brunetii [;)] astept cafelutza [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,te-ai gandit si la mine cand ai mancat cozonacul asa caaaald!!!???[pofta][pofta][pofta] cu doamna pedagog am sa discut azi dupa amiaza,ca Mihnea mi-a povestit toata tarasenia acasa....acolo nu stiam... nici nu am stiut cum sa-i explic si ce sa-i explic de ce nu s-a tinut cuvantul doamna.....ce sa-i spun? i-am zis si eu sa o intrebe azi de ce nu s-a tinut cuvntul ca el si l-a tinut?! Dory,am glumit ma cu ciupercile....moama ce-mi plac ghebele,alea murate [pofta][pofta][pofta] da' de vreo 3 zile faceti numa ciuperci [:D][:D][:D] Vicky pupam scolarel constiincios....mai avem o saptamana si luam si noi vacanta[:D] pt toate fetele [dual] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata moama MONICA sunt ca lumea cozonacii,dar ai facut nu gluma....mai arunca si la noi cativa,noroc ca eu mi-am facut pofta ca altfel cred ca ma aveai pe constiinta.... VIO eu nu sunt de acord cu educatoarele astea,trebuie sa fie si ele mai indulgente,ce naibii are copilul 2 luni de scoala si vrei sa fie smirna?[bang][bang] VICKY voi pe unde sunteti? LEXI ce face piticuta?e mai bine?multa sanatate.. va pupic si intru mai tarziu un pic ca acum savurez o cafelut cu o felie de cozonacel[:D] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mooooaaaammmmaaaaa, Monicaaa, 7 cozonaci???ai dat la toata strada???, cat ai stat sa-i faci?Eu din pacate nu stiu sa fac cozonac, nu am facut niciodata, pt. mine e mai simplu sa ii cumpar [:D], stiu ca nu sunt la fel de buni ca cei facuti in casa , dar asta e... la cozonaci chiar nu ma bag. Mirela, suntem pe aici, numai ca de cand ne-am trezit am mai facut putina ordine prin casa , ma-m tot ocupat de asta mica , si nu am avut timp de net.Astazi sunt in febra cumparaturilor. Peste vreo ora vine mama sa ia fata la ei ca sa pot sa ma duc linistita la cumparaturi si sa pot face curatenie in casa pt. maine, mi-o aduc ei maine dimineata acasa cand se trezeste. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...