Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

quote:
Originally posted by monica-elizabet
deci nici atunci n-ai nici o sansa [:-)))] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
ei,ba am ...ca intre 50 si 90 pot sa port [8D]cu rame rosii....o sa fiu o baba ticnita [alcool] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela, sarumana mult! [pup] Monica, eu am intrebat daca a batut vreun apropo la rama rosie pt. ca ochelarii mei au rama neagra cu o dunga rosie prin ei [:D], pt. ca nu avea modelul asta negru simplu.De operatie nici nu se pune problema, nu ma-s opera in ruptul capului, as sta chiara decat operata [:D] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,ma,n-am batut nici un apropos [:D] nici nu se vede duga rosie!![:D] [s][s][s] si de la mine,un cadou simbolic [comoara] sa fie sanatoasa si fericita!! Mire [pup] fetelor,we frumos va doresc Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! printesa Alexutza [pup] sa cresti mare si sanatoasa, sa-ti dea Dumnezeu numai bine si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca Dory [pup] petrecere frumoasa vio, mire, cris [pup] pe toate alex tuseste in continuare si azi noapte parca a facut si putina febra [q][bang] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor pe unde sunteti? eu astazi am incheiat capitolul muraturi pt iarna,am mai pus niste gogosari,am pus vreo 10 verze si gataaaa[bis][bis] DORY cum a fost la petrecere? sa ne pui pozeeee MONICA voi pe unde sunteti? VIO,VICKY voi cred ca sunteti la lectii ca sa fiti liberi maine,nu? acum ma duc sus sa ma intind ca sunt moarta de oboseala,va doresc o seara buna si va pupic pe toate[pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...