Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

VIO nu trebuie sa fii trista pt ca medicamentele daca nu le-ai luat prea mult timp si nu sunt fff puternice nu cred ca e problema,oricum eu zic ca trebuie sa fii fericita pt ca ii vei face o surioara/fratior lui mihnea si restul iti va spune medicul ce trebuie sa faci... eu sper sa fie bine si sa fiti fericiti[pup][pup][pup] DORY ce frumusica este alexa...[pup][pup]iar tu esti mortala cu noua tunsoare,te prinde fff bine MONICUTA voi ce faceti? sper ca bine..[pup]baietelul bolnavior noi am mancat de pranz si acum ne pregatim sa mergem pe la metro sa mai luam cate ceva,va pupic pe toate,o zi buna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mire,multumesc... acum m-am mai linistit,incerc sa fiu optimista,sa gandesc pozitiv...in fond deviza mea e "tot ce se intampla se intampla totdeauna cu un motiv!" cred ca Monica a tot cobit[:D]...mai,te pun nase sa stii!![amoras] ce face Alex? e bine?! sper ca da..... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Vio...Doamne ajuta sa fie totul ok si daca-o fii sa fiu nashica eu ma bucur din tot sufletul(vorbesc serios fara gluma) [:D] (daca nu ne incuscrim macar sa ne incumetrim) [:D] [pup] si pe tine si pe mihnea Dory, ce frumuhsica este alexa ce rochitza de printesa a avut si ce tortulez super...ma bucur ca v-ati distrat monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va zic ca alex este mai binishor, parca nu mai tuseste asa rau azi noapte a avut vreo 2 reprize de tuse dar i-au trecut repede si nu a mai facut temperatura...pregatisem deja si panadolul sa-i dau alternativ cu nurofen dar nu a fost nevoie...mergem doar cu nurofen la 8 ore...sa speram ca o sa fie bine si-i trece repede multumesc ca sunteti alaturi de mine mire, dory, vio [pup] azi iar m-a pus alex sa-i fac o reteta din revista cu scooby doo.. [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5123780487243750866"]Biscuiti din Africa de Sud[/url] trebuiau facut in forme de pesti si stelute de mare dar eu am avut alte forme mai micute...inimioare, ursuleti, patratele...etc serviti va rog...sunt facuti mai mult de alex [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am avut peripetii...cand eram gata de plecare la petrecere ruxi si-a prins un deget in usa, are unghia vanata si cred ca o sa-i cada...a plans mult, era varza...obosita...am zis ca nu mai mergem si au plecat doar alex cu tati...apoi i-a mai trecut ruxandrei si am mers si noi dar nu am stat mult...a fost fain... Dory, [pup] servici usor...tinem pumnii...cu alexa nu-mi fac griji daca-i cu mama ta...e super... [:D] sa ne zici cum a fost... va pup pe toate somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Urez retroactiv Alexei de Dory la multi ani, mult noroc in viata, fericire si tot ce-ti mai doresc parintii tai, iti dorim si noi! [s] [s] [s] Dory, succes la servici, sa te readaptezi repede si sa fii bine primita inapoi! Noi suntem bine, Maria inca mai are mucisori dar nu chiar asa de multi ca pana acum, asa ca suntem pe drumul cel bun. In schimb azi noapte iar n-am dormit, nu stiu ce a avut ca a dormit ff prost... [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,bafta la serviciu... sa nu-ti faci griji ca va fi totul ok,iar puiutzul o sa fie la fel! iti tin pumnii!! monica,multumesc ca te oferi nashica [:D] sa dea DD sa fie totul ok si despre asta avem timp sa vorbim,daca o fi sa fie...cine stie?! mie imi place de tine ca esti tare mamoasa [:D]si asa tb sa fie o mama si o nase(ca de aia se si zice ca nasa e a doua mama!!)... uite pe mine ma doare ca nasii lui Mihnea nici macar de ziua lui nu i-au spus la multi ani,la alte chestii nici nu ma gandesc...si pt asta nu as mai vrea sa-mi fie nasi din nou... totul e sa reusesc sa -i fentez asa incat sa nu se supere.....nici ei si nici socrii(ca sunt rude,intelegi?! [:D]) pup degetel de Ruxica mica [pup][pup] of,Doamne si cu copii astia ca tare te seaca la suflet cand ii vezi asa mici si cum o patesc... Mire,ce sa fac?! multumesc de intrebare.... incerc sa ma adaptez,dar parca nu sunt eu,parca e o poveste pe care o aud si nu reusesc sa o simt!!! Lexi,sanatate Mariucii... pt toate fetele [pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata pe la pranz si de la mine. Sunt la servici, beau un ceai fierbinte si "gust" biscuitii Monicai... sau ai lui Alex[alcool] cu reteta lui Ruxi? In fine, sunt buni[pofta]. Vio, sa fie intr-un ceas bun! Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos. Cel mai in masura sa decida daca e ok e medicul, dar sunt sigura ca va fi bine. Si pt. Mihnea e bine sa mai aiba un fratior sau o surioara. Fruntea sus si mult curaj! O sa fie bine[flo]! Dory, cu intarziere, La Multi Ani pt. Alexa, sa creasca mare si sa fie sanatoasa! Iar tie servici usor si readaptare rapida. Alexa o sa se obisnuiasca cu ideea. Eu tin minte si acum, cand lucram dupa-masa, ma imbracam in bucatarie, sa nu ma vada Dani, si plecam usor-usor, sa nu ma auda... Pe urma, i-a trecut. Mirela, la serviciu sunt, desi as prefera sa fiu oriunde in alta parte. Preferabil si pe alt continent. Undeva unde nu e iarna[bang]. Monica, sanatate multa lui Alex. [pup]la mamici si sanatate multa la pitici! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...