Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

Buna fetelor. Vad ca faceti tot felul de bunatati. Sincer, va admir, nu stiu cand aveti timp sa le faceti pe toate. Eu sunt suparata ca Maria refuza de 2 zile orice urma de lapte sau cereale cu lapte. [bang] Nu-mi dau seama ce are, azi o sa sun la cabinet la Stanciu sa-i facem o programare. Cred ca ii ies si niste dinti, pentru ca aseara nu m-a lasat s-o spal pe dinti. Vad ca avem 2 gravidute in grup, felicitari si sarcini usoare! [bis] [bis] [bis] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Wow ce vestiiiii! Felicitari Vio, sa ai o sarcina usoara si un bebelac sanatos. Eu cica sunt in co de ieri, dar ieri am fost singura cu Ale ceea ce inseamna ca nu am loc la calculator. Azi n-am nici o tragere sa fac nik, la 3 ma duc la stomatolog... Am intrat sa va citesc si...surpriza ce am avut. Dory te inteleg cu traficul, eu intru la 9 si plec de acasa la 7,30 ca sa ajung, chiar cand a plouat am plecat la 7,15. Da, as putea cu tramvaiplus metrou in sistem sardele dar prefer sa plec mai devreme si sa merg lejer in masinuta. Daca plec devreme ajung cu mult mai devreme de 9, daca plec 5 min peste 7,30 intarzii sigur. E nebunie in orasul asta. [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Viky, in ce domeniu lucrezi? [pup] un Danut nazdravan. Lexi, multa sanatate Mariutei. Cristina, concediu placut, sa te odihnesti cat poti. Va pup pe toate. Ps.Cine schimba capitolul?, eu nu am timp acum, dar sa lasati si ce e scris cu rosu pe prima pagina ca e ceva util, [pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...