Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

buna fetelor... am venit si eu la apel... am citit despre toate bunatatile,dar eu nu mai mananc ca ma [grasa] noi suntem ok,am lucrat mai putin we acesta ca nu am avut teme.... doar am facut cateva socoteli sa nu uitam. pupici la toate fetele [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua fetelor noi astazi am iesit pe afara ne-am intilnit cu DORY si cu frumusetea aia mica,am fost la piata,am luat amandoua cate 2 kile de ciuperci ca am gasit la oferta si alte maruntisuri si am venit incarcate ca 2[biz][biz]si cu copii dupa noi,eu eram si cu caruciorul cu bebelusul lui fimiu si va dati seama ce era pe noi,nici nu am apucat sa vorbim ca lumea dar nu-i nimic ne revansam maine......... asa ca am ajuns acasa si am facut niste fussili cu carne de viat si ciuperci,fimiu a luat de 2 ori si se saturase,de dormit nu vrea sa doarma,moama am niste nervi..... LEXI sanatate mariucai MONICA lasa ca pana diseara sa vezi tu cate feluri faci... VIO,VICKY spor la lectii de ANDREEA si de CRISTINA nici nu mai intreb ca nu vor sa mai intre pe aici,ce o fi cu ele fetelor? va pupic pe toate si ma duc sa mai fac o ultima incercare sa-l culc pe pustiul meu MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma am facut niste kibbeh(chiftelute arabesti) tare bune insa ruxi nu a vrut sa manance asa ca i-am facut un piept de pui la gratar... mire si Dory doua [biz] vio [pup] , e bine ca nu v-ati strsat prea tare cu temele...cum au iesit placintelele? fetelor de cris stiu ca sunt bine dar ca-i fff ocupata si ca ale nu a dormit la pranz cateva zile de-aia nu a mai putut sa intre seara fiindca dadea stingerea devreme...de andreea nu stiu nimik...sper ca sunt ok. monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa deci nu sunt singura care nu-i mai doarme copilul la pranz,mai sunt si altii......... sunt terminata,nu a vrut sa doarma,de mancat nu vrea decat mamaliguta cu branza si atat,ce fac eu fetelor cu copilul asta,cu ce o trai?..... MONICA ce contin chiftelutele astea,ce fel de carne? DORY ce ati mai facut azi? va pupic pe toate fug ca poate reusesc sa-l culc mai devreme si pana ii fac baie,toaleta,etc o seara buna va doresc MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pot face si cu carne de miel(dar am citit ca si din vita sau pui) uite reteta aici http://www.cedarseed.com/water/lebrecipes.html mai pe la mijlocul paginii... KIBBEH KBEIBAT monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mammaaa, ce de bunatati, numai [biz] pe aici [:D]. Mirela, Monica, stati linistite ca nu sunteti singurele care aveti probleme cu piticii la somnul de pranz astazi Alexa si-a furat o palma la fund pana sa culcat [bang]. Noi in seara asta am fost la dr., mi sa pus pata dintr-o data sa ma duc cu ea ca sa vad ce zice dr. in legatura cu analizele gratuite , apoi stiam ca trebuie sa-i faca si bilantul de 2 ani si sa se uite putin si la gatul ei ca de cand a avut muci am simtit eu ca a ramas cu secretii in gat , si asa a fost, ne-a dat trimitere la ORL la Eforiei. De gatit nici azi nu am gatit decat la pranz cateva ciuperi la gratar pt. mine si in seara asta pt. sot si pe langa ele pt. el am facut si niste ficat de porc tot la gratar, am vrut sa-i fac si un piure de cartofi dar nu a mai vrut , asa ca am scapat. Maine vreau sa fca o tocanita cu ciuperci si o ciorba acra de zarzavat sa ne mai dezintoxicam putin de atata carnaraie [:D]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost putin la tenis si apoi in parc cu piticii dupa un pic de miscare am mancat iar ca porcu' [bang] acum am pofta de inghetzata(nu de alta dar cand stiu ca am ispita in casa parca ma gandesc numai la ea) [:D] fug sa-i calc hainutele lui alex pentru maine la gradi va pup pe toate sa aveti somnic usor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Mai fetelor, eu ma ingras numai citind sau uitandu-ma la poze la ce gatiti voi mereu bun[bang]. Sunt o [pofta] incurabila! Mirela, nici eu nu ma laud cu Dani, dupa carne nu se da in vant, ar manca doar paste, si alea simple, doar cu margarina, zici ca e mancare de spital! Supa cu fidea, felul II paste! Zic mersi cand accepta supa cu galuste! Dar da gata laptele de la scoala (cornul mi-l da mie pt cafea[:D]), 2 iaurturi mici pe zi, si fructe cat de des. Nu e slab, dar nici nu se da de-a dura[:D]. E un copil normal, zic eu. A, si nici el nu mai doarme la pranz de pe la 3-4 ani, asa ca acum dam stingerea la 9 seara... [pup] mamicile si piticii! Si multa sanatate piticutilor! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, si cat zici ca a durat perioada aceea la Ruxi, in care se trezea intre 4 si 5 dimineata? Maria a dormit mai bine azi-noapte dar e bine de stiut pe viitor[:D] Aa, si cand ai timp, poate-mi dai si mie reteta la prajiturile acelea in forma de ciupercute, ca taaare bine mai arata [pofta] De ce ziceti ca nu mai vor sa intre pe-aici Andreea si Cristina? S-a intamplat ceva? [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...