Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

'neata fetelor! mai, vreti sa manance copii...luati pisica![:D] ca daca lasa mancarea nesupravegheata ramane fara ea.... asta,apropos de ce i-a intrebat doamna la scoala....de ce tb sa veniti la masa cand sunteti chemati!? el a raspuns ca tb sa venim la masa pt ca altfel mananca pisica mancarea [:D][:D][:D] no,acum se mai intampla sa aiba perioade cand manaca si cand nu... noi mancam de toate ca i-am spus ca nu facem nazuri la masa,mancam ce avem,diversificat [:D]altfel o sa se imbolnaveasca(ei,uneori imi mai spune ca vrea sa se imbolnaveasca decat sa manance ciulama de exemplu) dar in rest mananca... la scoala nu vrea cornul ca cica e paine goala,dar bea laptele... aseara m-a suparat rau.... am sunat pe doamna sa-i spun ca eu incep alt caiet ca a scris urat la semiinternat si in urma a dat cu picul si era urat caietul....apoi avea niste caiete speciale in ghiozdan si nu intelegeam de ce mi le-a dat acasa...ca el nu spune nimic! si doamna atata i-a trebuit ....sa sun,sa-mi povesteasca [:D] ca Mihnea a fost singurul din calsa care nu a priceput cum naiba se face semnul acela ca un l mic de mana,dar e inclinat ...Vicky stie despre ce vorbesc.... ca nu e atent la ore,se gandeste la altele... ca in rest,ma rog da raspunsuri inteligente,dar e aerian! si aseara de la ora 8 pana la 9.30 am scris l-urile astea.... am rupt cred ca 10 pagini si m-am umplut de nervi[bang][bang],dar in final a priceput [bis] ca dimineata l-am intrebat daca vede numai l-uri in fata ochilor si mi-a zis sa-i dau un cait ca stie sa le faca....i-am dat si le-a facut...uffff,greu..... ma doare gatul cat am tipat la el,ma rog nu chiar tipat,dar rastit....la fiecare din asta spineam,colt,unesti colurile,faci bucla,mergi inapoi pe liniuta....mai,unde vezi tu liniuta?! ca de asta au facut astia liniute sa le vedeti voi...si tot asa.... el,saracul,mami nu vad prea bine ca-mi e somn... aha,acum ti-e somn? eu sunt de vina ca ai stat la desene pana la ora 8?! scriem aici toata noaptea daca e cazul!!! adica nu mai dormim la noapte?! intreba el da,nu mai dormin....lucram...daca nu te trimit la oi ca acolo nu tb carte... si da-i si plangi,ca el nu se duce la oi ca ce sa faca el acolo,cum sa doarma el in fan fara macar o patura....si ca el nu are ecat o mama si un tata [:D][:D][:D] mi se facea mila de el,dar zau cand il vad asa pampalau si ametit tb sa-l mai amenit cu ceva [:(!] ei,astea povesti am avut noi de tras..... acum sper ca o sa stie mai departe ca ce urmeaza nu mai e asa greu.... cred ca atunci cand o sa face pe o vom mai avea ceva probleme,dar lucram si in we-uri ce sa facem?! Vicky,voiam sa-ti spun ca si noi am luat Baraca si e buna...ma gandesc sa luam asa cum aveti voi schema in restul de zile,ca e un imunostimulator natural.....si e bun!! spor la treaba puilului si i-ai pisica sa manance si altceva [:D],ti-am spus,eu le zic la pisici ca daca nu mananca ce le dau stau nemancate...si in consecinta Mihnea mananca...... ei,glumesc.... Dory,pupici la frumusete,sa se facabine de tot!!! Monica [pup] azi ce mai faci bun? noi am terminat ciorba de burta,azi ma gandesc sa fac niste snitel de vitel...daca o sa am timp [:)] Mire,ei asa e cu prichindeii....si cu mancarea si cu somnul..... mai au si ei toane.... totul e sa nu o tina asa mereu.... [pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, vio [pup] asa ma distrezi cand povestesti de mihnea fiindca parca ma vad pe mine cu alex...cam la fel suntem si noi ....da las' ca ne facem noi mari si destepti si nu mergem la oi [:D] lexi, ciupercutele alea de care zici tu nu-s prajituri...sunt oua fierte destul de tare cu niste rosii in cap [:D] si ornate cu branza(undele chiar le-am si umplut cu branzica) ma bucur ca a dormit mai bine pitica dory, pe unde esti? iar te plimbi cu mirelutza? [pup] vicky, si alex ar manca muuuulte paste dar dupa vreo ora i se face foame si incepe...mami ce mai ai de mancare ca mie imi e foame [:D] azi chiar am pana de idei...nu-sh ce sa le mai fac in afara de supa...adica felul 2...pentru noi adultii e mai simplu..dar lor le plac doar cateva feluri... [:D] si parca m-am saturat eu de ele [:D] va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, ce rasu-plansu ma apuca cand citesc ce scrii[:D]. Doar ca eu nu am din ce sa rup foi, pt. ca au doar caietele speciale, iar pe celelalte face d-na semn[bang]. Sa va povestesc ceva dragut! Azi ma suna Dani cand a venit de la scoala si-mi zice "mami, azi tb sa facem un semn, asa... ca o apa care curge la vale si sa fie culcat". Ei, acum e acum, ca eu nu realizez despre ce semn e vorba[alcool]. Vad eu cand ajung acasa[:D]. Dar mi-a placut descrierea. Iar pisica, Vio draga, nu pot sa iau, oricat ne-am dori. Stand la socrela, ea nu suporta nici catei, nici pisici, nici pasarele (ca si asa are fiecare "stolul" lui). Astept sa am de toate cand ne vom muta la curte, peste cativa ani.[:D]. Dar precis oi nu-mi iau, ca de unde ciobani la ele[:D]? Monica, pai ce faci, nu ma mai imbii[pofta]cu nimic azi[:D]? [pup]fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky,ca sa nu te mai framanti,cred ca e vorba despre codita lui 2 [alcool] deci un val...care urca si coboara...ca asa m-am luptat eu cu fi-meu...urci cobori,urci apoi cobori...dar el a zis ca seamana cu un topogan[:D] mai vorbim, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, bafta la dr aveti grija sa stati departe de copilashi bolnaviori pe-acolo...sa nu luati ceva(vorba aia te duci sanatos si Doamne fereste te intorci bolnav)...uf de-asta mi-e mie groaza de spitale... [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi am papat subtirel [:D] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5121961039372497938"]Salata cu peste[/url] ca mi-a fost lene...abia acum am o musaca la cuptor [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,ai ajuns la orl?! cum e Alexa? monica,pai si pisicile mai mor [q] din pacate nu traiesc cat noi... 16 ani cred ca in ani de-ai nostrii o apucase saraca 100 de ani! Vicky,cum e cu valul?[:D] si noi avem caiete speciale,dar pe acelea lucreaza la clasa... asta e caiet de curat,de teme pt acasa...le incepe doamna cateva randuri si ei tb sa faca acasa... in mod normal ar tb sa faca la semi,dar acolo nu e atent si nu i-am mai dat voie doamnei de acolo sa scrie pe acele... asa ca el le scrie de 4 ori,o data pe cel special,o data pe caieltul de semi,o data pe caietul de casa si abia apoi pe curat!! deci vorba lui dory il fac toba de carte! azi l-a laudat doamna ca a facut bine piciorul lui p...el zice ca seamana cu 1!! urmeaza sa facem pe curat,daca stie pe caietul de casa[:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...