Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere-33


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

moama ce salata de ciuperci [wow] si ce rabdare tre' sa ai [alcool]sa o faci....si yo cu rabdarea sunt varza!!! [:D] noi am facut snitele din manzat aseara.... in timp ce Mihnea facea lectile eu pregateam snitelele,iar pisicile pazeau carnea [:D]...si cand n-am fost atenta,hop pe blatul meu unde pregateam alea-alea [:D]si cat pe ce sa fure snitelu' ...da' a vazut copilu' ca el e cu ochii oriunde numai la scris nu... mama si comenteaza [bang] are o vorba in el de ma apuca nervii [bang] dupa fiecare semn comenteaza...asa ca aseara am facut o conventie[:D] comentariile dupa un rand de semne [^] si incearca sa se abtina,apoi termina randul,ia pisica in brate si comenteaza.....2 minute [:)] apoi reluam ...si uite asa sper sa terminam de comentat in timp ce scriem! ieri a fost ok,l-a laudat doamna ca cica a facut mai bine(parca am mai spus asta [mariaj] sau era din alt film?! [:D]ca la el e o zi calda o zi rece!!!)am facut pe caietul de casa cateva randuri si cum a facut bine am trecut pe curat.... apoi am exersat o lectie inainte(cu O) si le face mai patrate asa...dar asta e [:D] am facut si pe 2 si gata..... am mancat si am citit din guliver(eu am citit,ce credeati?! [zz]),ca la cartea asta suntem acum.... o zi buna va spun,sanatate muuuulta si pupici pt toate, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata tuturor. Azi sunt putin deprimata, nu stiu de ce. Maria se lupta in continuare cu mucisorii si din cauza Sinupretului a prins ura pe toate medicamentele, asa ca acum face circ chiar si cand vreau sa-i dau obisnuitul Vigantol. Offf... Aseara i-am amestecat Sinupretul in lapte, ca sa nu-i mai simta gustul oribil, dar n-a baut tot laptele, cum facea de obicei [bang] Oricum sper sa fi inghitit ceva Sinupret, ca fara el nu scapam prea repede de muci. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi,sanatate puilului mic... nu poti sa-i dai cu lingurita daca o pui pe spate? eu asa-i dadeam lui fi-meu... ca de la o lingurita nu se ineaca totusi... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor MONICUTA multumesc pt sugestii,o sa intru sa vad si eu ciorbita de ciuperci,ca la salata asta nu ma bag ca e prea grea pt mine si are si mazare pe care eu o urasc,asa ca ma axez pe restul LEXI sanatate micutei VIO dar baiatul tau fara sa-l laud este super cuminte DORY deci azi te apuci de salata poienita? eu am luat ciupercile alea si zac si acum in frigider,am facut la gratar,am facut si spaghete cu ciuperci dar tot au ramas o gramada,cred ca ma bag la o ciorba de ciuperci.....fug sa iau reteta din partea cealalta va pupic o zi buna MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari, fetelor [pup] Violeta, pai asa ii dau toate medicamentele, intinsa pe spate, dar acum le refuza pentru ca probabil crede ca ii dau Sinupret de fiecare data. Sinupretul asta e amar, are un gust groaznic, de aceea nu-i place sa-l ia si a prins teama. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Vio, pupam scolarul [pup], incet, incet isi intra el in ritmul care trebuie. Lexi, multa sanatate Mariei. Mirela, nu fac salata poienitza, pt ca vorba Violetei, mi sa parut migaloas si nu mai am chef de migaleli, si eu mai am din ciupercile ale, si ma bate gandul sa le bag la borcan si sa le sterilizez dar nu stiu daca tin daca se sterilizez decat in apa [alcool], poate imi spune Monica daca stie ca ea este cea mai priceputa dintre noi [:D]. Fetelor, tocmai ma sunat Cristina, nu a avut timp sa mai intre, este numai pe fuga, Ale are ceva mucisori dar nu ceva obisnuit, ii curge apa din nas care este din abundenta [alcool], Cristina multa sanatate si sa ne spui cand poti cum mai este Ale,[pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...