Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ajutati ma daca puteti...


Recommended Posts

Da, asta vroiam sa spun, ca ea trebuie sa ajunga in miezul problemei, dar adevarul e ca nu poti sti niciodata cu certitudine ce-ti rezerva viitorul si cum e mai bine pentru ea... vorba ta, poate ca spera cu folos. De aceea e bine sa se linisteasca si va veni si raspunsul la problema cu timpul.

 

Coraly si bebe Sergiu

 

poze 1 an

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetelor putin mai innainte m a sunat "iubitu"...m a anuntat ca a aflat toata lumea ca sunt insarcinata,inclusiv mama si sora lui,in afara de tatal lui...era suparat si nervos...mi a spus sa ma gandesc bine pana vine acasa ce am de facut...[bang]

ma asteptam sa se afle odata si odata,dar voiam sa treaca macar pastele ,sa fiu si eu linistita macar de sarbatori.....

acum ce ma fac?????uffffff[:(!]

cred ca imi voi strange frumos bagajele si voi pleca,ca alta solutie nu vad sa mai fie dupa cum mi a vorbit si el...cred ca o sa fie scandal mare...[q][q][q]

va pup si incerc sa va tin la curent cu ceea ce se intampla...daca nu voi putea sa va mai scriu o perioada inseamna ca am plecat la mama si v am spus ca acolo n am calculator...dar vad eu cum fac...[pup][pup]

 

naty_blondy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte surprinsa sa vad atatea pagini la sibiect intr0un timp relativ scurt!

nu spun ca e bine sau rau avand in vedere continutul mesajelor pe care le-am citit cu atentie pe toate....insa fiecare are dreptul la opinie!

 

oricum,eu cred ca Dumnezeu stie (si poate!)sa le aranjeze pe toate asa cum nu ar putea nimeni dintre noi cu toata forta si "tafnoseala" noastra de femei dure sau mai putin dure...

 

asa ca, Doamne-ajuta!

 

Natyid="red">stii ca sant langa tine!fruntea sus si incredere in tine!si in puiul din burtica ta!

un singur sfat:nu te mai consuma atat!nu face bine deloc la bb sa plangi atat!

 

Alina

mamica[mamica] de[copil] Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

partea ce a mai rea sau realista (cum vrei sa ii spui) este ca el nu se va schimba.

e o idee foarte frumoasa ca ne schimbam pt. cei pe care ii iubim, dar nu prea se intampla sau daca se intampla e doar temporar pt.ca altfel nu am mai fi noi.

e o decizie destul de grea, dar eu zic sa termini cu tot ce tine de el.

vrei sa aduci pe lume un copil ca sa "il legi" asa cum se considera pana nu de mult. eu zic ca nu mai e deloc asa. cine isi doreste un copil se manifesta in felul acesta, dar nu e cazul lui.

lasa-l cu ai lui si sa fie sanatos. zici ca e slab. hmmm! eu vad ca se tine "tare" pe pozitie. nu stiu unde ii e slabicunea. poate doar pt. ai lui.

sti cum se spune:"boala lunga, moarte sigura".

cauta-ti pe cineva care sa iti impartaseasca sentimnetele curate.

 

succes![:X]

sarbatori fericite tuturor![paste]

 

mamitza lui Papitza[baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit![paste]si tot ce va doriti sa se indeplineasca!

 

 

Alina

mamica de Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...