Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ajutati ma daca puteti...


Recommended Posts

da scumpa te asteptam cu vesti!

 

Alina

mamica de Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

dragele mele,vesti prea bune nu am...pastele l am facut cat de cat mai linistit,l am petrecut cu familia mea si a fost si el cat de cat prezent.am lasat lucrurile asa deocamdata sa treaca sarbatorile...acum am hotarat sa astept sa termine mama curatenia in casa,ca tre sa mi vina o matusa sa o ajute,iar apoi daca situatia e tot la fel sa ma mut la mama si gata.trebuie sa se faca curatenie in casa mai ales daca ma voi muta cu bebele acolo,ptr.ca acolo a murit tatal meu si chiar este necesara aceasta curatenie.acum sunt mai linistita si cu mai mult curaj,chiar eu i am spus ca ma voi duce la mama si ca l voi lasa cu tot neamu lui,ca m am saturat.dar ma bucur ca intr un fel m am resemnat,am credinta ca ma voi descurca,chiar daca voi fi doar cu mama,stiu ca DUMNEZEU NE VA AJUTA.acum sa putem face fata cheltuielilor care sunt cu aceasta curatenie si cu pomana tatalui meu de 6 luni iar apoi vom mai vedea ce va fi...

cred ca saptamana care vine ma voi duce la doctor iar si sper ca de aceasta data sa mi spuna daca e baietel sau fetita ca doar fac pe data de 8 mai,5 luni.promit ca veti afla si voi imediat ce este.[copil]

nu stiu ce i a spus familia lui,vad ca mie nu mi a spus nimic.el e o fire foarte dificila,nu scoti nimic de la el.dar situatia dintre noi e tot la fel,numai ca acum eu sunt mai linistita si ma indiferenta si probabil el nu intelege de sunt asa.pai el ce cred ca eu pana cand am sa mai plang dupa el...oricum cand mai am noutati va scriu imediat.

 

naty_blondy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Natyid="red">ce ma bucur!

 

Dumnezeu e mereu alaturi de noi si tu ai inceput deja sa-I simti prezenta!ai sa vezi ca incet incet va fi bine!

citesc mesajul tau si-mi dau seama ca deja esti mai puternica, mai increzatoare si sigura pe tine!

daca-ai sti ce ma bucur!asta-ti face bine si tie si bebelui si mamei tale care sigur suferea cand te vedea suferind!

 

deci capul sus si ai incredere!nu esi singura!ai bebele in burtica ta!ai mama alaturi,matusa si nu in ultimul rand ne ai pe noi toate fetele de aici de pe forum!

 

daca el nu stie sa aprecieze...sa stea deoparte!

de curioziate:el cumva este in zodia Racului?

 

asteptam sa ne spui vesti dupa ce mergi la doctor!

si cumnata mea(sotia fratelui mic)este[gravi] in 2luni jumate![bis]

Doamne-ajuta!

 

 

ai grija de tine!

Alina

mamica de Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred!!!!!!!!!!!!

si eu sant gemeni si el e rac!asta e inca un argument ca sa-ti cam dai seama si tu ca stiu si inteleg perfect prin ce treci!!!

 

mai vorbim!!

 

Ai grija de tine si de bb din burtica!

 

Alina

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mea sper ca esti bine!

 

am zis ca mai vb si uite ca ma tin de promisiune![biz]

asa cum ziceam si in mesajul de mai sus si eu sant tot gemeni si el tot rac...si eu am stat 7aniinainte de a face copilul fara a ma casatori(desi am stat impreuna in timpul asta!)

si eu am facut un avort la cererea lui...

si al meu tot asa cand a auzit de sarcina a inceput sa tune...

si lui tot asa ii era frica sa spuna alor lui de copil...

deci asemanari...cate vrei!

insa mi-a ajutat Dumnezeu si am nascut cu bine si Ii multumesc ca are grija de noi!

 

asa ca incredere mare si ai sa vezi ca totul o sa fie bine!

spune-ne cu a fost la doctor?e bine bb?cat ai acum?

 

Alina

mamica[mamica] de[copil] Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scumpa sper ca esti bine si tu si [bibe]bebe!

 

asteptam vesti!

 

 

Alina

mamica[mamica] de [copil]Diana

 

"Fii atent daca faci femeia sa plinga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile. Femeia a fost facuta din coasta. Nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara. Ci dintr-o parte, ca sa fie egala. Sub mina ca sa fie protejata si linga inima ca sa fie iubita"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...