Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu mai rezist, simt ca inebunesc !!!!!


Recommended Posts

cami, nu ai servicu? nu poti sa il inregistrezi atunci cand face chat cu ele? Si apoi desigur trebuie sa divortezi, stii eu nici nu-mi pot imagina ceea ce tu povestesti.....[q][q]

 

Si data viitoare deschide bine ochii si asculta de al 6-lea simt, daca ti se pare ceva in neregula, nu te mai lega la cap cu astfel de specimene.

 

6 ani - 14 februarie 2006

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

Este minunat ca sotul actual nu o bate. [:D]


id="quote">id="quote">[:(]frumos concluzionat draga guestusafla ca uneori cand am indrazenala sa-i tin piept verbal, se mai arunca si cu cate o palma asupra mea, sau daca indraznesc sa-i jignesc "frumoasele".Rau ca zic ceva, rau ca nu zic nimic si incerc sa-l ingnor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami cred ca n-ai vrut sa vezi realitatea, pt ca doare f tare. Ai sperat ca in timp totul va fi bine. Ei, uite ca nu e bine.

 

Fata draga vezi-ti de tine si de copii si lasa-l naibii, ca altfel raman copiii pe drumuri.

 

Dumnezeu sa-ti de-a taria sa faci ceea ce-ti doresti cu adevarat pt tine si copii.

 

Fericirea e compusa din lucruri marunte.id="blue">[floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este revoltator, ma mir cum mai rezisti! Asta nu-i un mediu sanatos nici pentru copii - tot ce se intampla cu voi ii va afecta direct pe ei mai devreme sau mai tarziu. Sincer, sa fiu in locul tau as divorta fara discutie, as obtine copiii plus pensia alimentara si cu asta basta. Respecta-te!!!

 

Cristina,

mama lui

Robert, 14 decembrie 2002

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga cami, citesc de ceva vreme topicurile de la acesta sectiune si mereu raman mirata cate pot indura unele femei....[bang] pur si simplu nu inteleg ....[bang] trebuie sa fii masochist sa iti faci una ca asta! cum poti sa mai iubesti un om care te jigneste in toate felurile posibile, nu are nici pic de respect fata de tine si de casnicia voastra, cum ai putut sa mai faci inca un copil cu el???????? nu inteleg!!!!!!!! care este limita???? acum dupa al doilea copil vrei sa divortezi???? de ce acum????? ai sperat sau speri ca se mai poate schimba????? NU! CATEGORIC NU SE VA SCHIMBA NICIODATA!

scuza-ma ca am fost asa dura dar sunt REVOLTATA cand vad atatea femei care pur si simplu isi bat joc singure de ele suportand mizeriile unor dobitoci care se cred darul lui DD dat femeilor pe pamant!

din pacate asta este realitatea si tu traiesti in aceasta realitate, totusi poti sa iti iei inima in dinti si sa iti refaci viata fara "sotul" tau, doar cu copii. nu lasa sa se intample ce se intampla in astfel de cazuri: copii au de suferit (nu acum ca sunt mici, dar cand vor fi mai mari si vor intelege - experienta proprie cu parintii mei).

 

Emily

 

 

Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

 

Poze

 

Mireasa de 15 iulie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by CristinaT

cami, nu ai servicu? nu poti sa il inregistrezi atunci cand face chat cu ele? Si apoi desigur trebuie sa divortezi, stii eu nici nu-mi pot imagina ceea ce tu povestesti.....[q][q]Si data viitoare deschide bine ochii si asculta de al 6-lea simt, daca ti se pare ceva in neregula, nu te mai lega la cap cu astfel de specimene.6 ani - 14 februarie 2006


id="quote">id="quote">acum sunt concediu de crestere a copilului pana la doi.in octombrie trebuie sa incep serviciul si cum m-as putea folosi de inregistrarile video daca as reusi sa le fac ? problemele grele se desfasoara in afara orelor de la servici si nu am finante suficiente ca sa platesc pe cineva sa-mi faca inregistrari compromitatoare. Sa-l dau la Tradati indragoste ma fac pe mine de ras, el s-ar jena pe moment dar iar trece.de altfel am poze cu el si altele si doc salvate din chaturi, dar nu stiu daca se va tine cont de asa ceva in istanta. de altfel ma santajeaza ca el are prieteni cu influenta si nu voi obtine copii.mi-e foarte greu .......oribil si ma simt neputincioasa in a rezolva situatia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, cum sa te faci pe tine de ras????

nu tu umbli brambura.

pe el o sa-l faci de ras, la toata tara.

da-l la Tradati in dragoste.

Nu-l lasa sa te ameninte ca-ti ia copiii. Nici o instanta din lume nu i-ar da LUI. Fii linistita. Daca vrei mai bine consulta un avocat si o sa vezi ca am dreptate.

 

 

Fericirea e compusa din lucruri marunte.id="blue">[floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e din ciclul "viata bate filmul"! dar chiar si asa...

Ce ma enerveaza pe mine cumplit,[bang][bang][bang] e faptul ca multe fete/ doamne gandesc ca un copil, sau, INCA un copil, aducea liniste, sau cum spune Cami ar inchega familia.

Pai tu dupa ce ai facut doi copii cu acel om, ne ceri noua sfatul? Si daca toti ti-am spune sa-l parasesti, maine sa inaintezi actele de divort, ai face-o?

Eu cred ca tu sti ce ar trebui sa faci, dar nu stiu daca vrei sa faci pasul. Iar pe copii, nu ii lasi pe drumuri, ii vei creste singura, asa cum multe alte mamici isi cresc copilasi singure. Si nu moare nimeni din asta. Oricum am inteles ca de la el nu ai nici un sprijin.

Nu stiu, poveste ta mi se pare fantastica; sa rezisti atata langa un asa specimen? Eu nu ma intreb ce fel de om e el, de altfel e evident, dar sunyt curioasa ce fel de om esti tu!

Deci, sfatul meu: FUGI, nu mai sta nici o zi cu el!

Iti doresc numai bine si sa iei cea mai inteleapta decizie!

 

 

Laura, mama lui Andrei

 

Poze

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te admir ca esti o femeie hotarita care face totul sa-si pastreze sotul. Felicitari!

Daca toate femeile ar fi ca tine ar muri de foame avocatii. Inca o data felicitari.

Nu inteleg de ce premiile gen "femeia anului" blabla nu merg la oamenii simpli de linga noi. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

Te admir ca esti o femeie hotarita care face totul sa-si pastreze sotul. Felicitari! Daca toate femeile ar fi ca tine ar muri de foame avocatii. Inca o data felicitari. Nu inteleg de ce premiile gen "femeia anului" blabla nu merg la oamenii simpli de linga noi. id="size1">


id="quote">id="quote">pana acum am luptat[haibat]crezand ca-l pot face sa fie om de casa si sa aprecieze ce are, dar am constatat ca nu am cu cine, nu mai pot trai in minciuna toata viata. De ce el sa-si traiasca viata si eu sa stau sa-mi frang sufletul?! Nu mai am putere sa lupt ! nu sunt vinovata in fata lui cu nimic, nu l-am inselat cu nici un barbat si nici nu i-am dat motive de asa ceva.As vrea sa-l fac sa guste si el suferinta pe care mi-a pricinuit-o pana acum, inainte de a baga divortz, dar nici asa nu ma lasa sufletul !Sunt o NAIVA incurabila !!!!!!!!!!!!!1[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...