Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu mai rezist, simt ca inebunesc !!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by cami

As vrea sa-l fac sa guste si el suferinta pe care mi-a pricinuit-o pana acum, inainte de a baga divortz, dar nici asa nu ma lasa sufletul !


id="quote">id="quote">Nici sa nu te gandesti sa faci asa ceva inainte de a divorta! Nu trebuie sa-i oferi nici cel mai mic motiv de care s-ar putea agata pentru a obtine copiii.
Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.id="red"> Bazar pentru Alex, un baietel diabetic de 1 an
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by amuleta

quote:Originally posted by GuestusDe 5 ani o incasezi si acum ce faci.....te dai batuta? Eu zic ca trebuie sa vezi cit rezisti Daca nu ar fi de plans, ar fi de ras..!Ai dreptate, si eu il pling pe Guestus uneori.


id="quote">id="quote">scrii la subiect or ...go and f...... yourself...asa cum spune un mare intelept.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cami

Sa-l dau la Tradati indragoste ma fac pe mine de ras, el s-ar jena pe moment dar iar trece.de altfel am poze cu el si altele si doc salvate din chaturi, dar nu stiu daca se va tine cont de asa ceva in istanta.

de altfel ma santajeaza ca el are prieteni cu influenta si nu voi obtine copii.

 

mi-e foarte greu .......oribil si ma simt neputincioasa in a rezolva situatia

 

 


id="quote">id="quote">

 

Observ ca multe, foarte multe din persoanele care se baga in astfel de probleme sint complet lipsite de orice urma de simt al umorului. Si al ridicolului.

De unde pina unde ti-a venit ideea cu Tradati din dragoste ca mod de rezolvare a problemei? Intra in aceeasi categorie cu Hai sa-i mai fac un copil ca poate ramine acasa?

Ce Dumnezeu!! Un pic de simt al realitatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zi-mi ca e o gluma tot ce ai scris[alcool].

 

Stiai de cnd te-ai casatorit ca ofteaza dupa alta si i-ai mai facut si 2 copii? Si inca mai spui ca il iubesti?! Ce iubesti?! Care e limita ta? Ce anume lipseste din tablou, ca sa vezi ce ai la usa?[bang][alcool]..

 

quote:Am gasit mesaje in calculatorul nostru in care ai spunea ca doreste ca ea sa fie "mama copiilor lui ", ca o iubeste ffff mult, si ca eu am aparut in viata lui fiindca nu-si putea plati facturile si nu avea cine sa-i satisfaca nevoile finanicare si gospodaresti.
id="quote">id="quote">[mariaj]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">

 

Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Cami,

 

Fugi cat poti de repede din casnicia asta si traieste-ti viata cu demnitate si asigura-le copiilor tai un climat sanatos de viata !! eu cand aud de povesti d-astea nu pot sa-mi inchipui CUM, din CE MOTIVE ajung oamenii sa isi piarda demnitatea lor de fiinte umane, sa ajunga carpa de sters pe jos si sacul de box al altora !! [bang][bang]

 

Si stai linistita, asa cum ti-a spus si April, nici un tribunal din lume n-o sa-i dea lui copiii, nu te lasa intimidata de amenintarile lui !! pana consulti un avocat, poti sa intrebi si aici pe forum la rubrica legislativa despre problema ta.

La subiectul "abuzul domestic" (partea intai) vei gasi niste sfaturi foarte bune si utile scrise de Alyssa despre cum sa te pregatesti pentru divortz.

 

_________________________

 

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bii,doamne ...taci ca mai sunt si altele ca mine..bine ai venit in clubul femeilor din secolul 18 draga mea ,si eu sunt una ca si tine trezita prea tarziu la realitate,..dar niciodata nu este tarziu..draga mea adunate ,gandestete la viitorul copiilor si al tau analizeaza viata fara el si ceea ce te asteapta cu el ,nu te speria ca nu ai sa faci fata ,o data ce ai facut fata la toate astea ,restul este floare la ureche,tu sa fii sanatoasa sa-ti poti creste copilasii,caci barbati calcam pe ei ca pe broaste ,de specimene din astea gasim pe toate drumurile,curaj draga mea adunati fortele si mergi mai departe ,lasand in urma aceasta parte bruta din viata ta ,iati o vacanta ,dute cu copii la parinti ,distanta te face sa vezi lucrurile altfel. multa bafta,sanatate tie si copilasilor tai .stii cum este in viata invatam di greseli data viitoare o data ce ne-am fript suflam si in iaurt .sa auzim numai de bine .dumnezeu sa ne vegheze pe toti.mii de pupici de la alex [bis]si[mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...