Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam


Recommended Posts

Da, in general cand nivelul e mai jos de galben toate merg in cu efect nedorit. Singura chestie care poate fi folosita indiferent de nivel este cada aceea cu inimioare. Care mie nu mi-a fost foarte de folos. Faceau [xinpat] la fel de bine in cea normala din curte!

Iar cu scoala, ce sa zic........... eu pun de obicei sotul sau sotia sa faca de mancare iar celalalt sta in poarta de pe la 4 jum (directorul vine cu limuzina la 5) si il intampina cu plecaciunile de rigoare, ii dau sa faca un tur al casei(mi s-a intamplat nici sa nu am camera pt copil si tot mi l-a acceptat!), apoi il invit la masa. Daca nu il invit se duce singur. Chichita e sa gateasca ala cu aptitudini culinare mai mari ca sa iasa mancarea mai buna -acel homar e senzatie!

 

Anka [mamica] si Ubitu [copil](26.06.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 277
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele, dar obiectele alea de de la "career rewards" cum se obtin? Ca pe mine nu m-a premiat nimeni cu ele, oricit de sirguincios am fost [bang]. Si mi se pare ca fac questii dragute, poti face bomboane sa le vinzi, iti pot face operatie estetica, pot reinvia morti.

 

[gravi] 31+ [baietel] meu drag

Bebelica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by MADYN

Fetele, dar obiectele alea de de la "career rewards" cum se obtin? Ca pe mine nu m-a premiat nimeni cu ele, oricit de sirguincios am fost [bang]. Si mi se pare ca fac questii dragute, poti face bomboane sa le vinzi, iti pot face operatie estetica, pot reinvia morti.[gravi] 31+ [baietel] meu dragBebelica


id="quote">id="quote">trebuie sa ai o cariera de succes ca sa ai active obiectele respective,sa promovezi de multe ori eu am unul din simsi maximizat cu toate skil-urile,este director de spital si mi-a spus ca am ajuns in varful carierei,deci nu mai pot avansa,am primit reward o masa de operatie unde daca il pun se distreaza copios,face operatii pe un mulaj si ii creste fun-ul [:D]mi-am instalat din "gramada mea" family fun stuff o extensie care mi-a adus o gramada de obiecte noi,colectii,zugraveli tare fainede celelalte nu am avut timp insa sper sa recuperez curandpupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atentie insa, obiectele recompensa pt cariera nu se dau in momentul in care atingi culmea succesului in jobul ales, ci undeva pe la mijloc. Trebuie urmarita cariera si la fiecare avansare trebuie verificat in lista daca a aparut.

 

Anka [mamica] si Ubitu [copil](26.06.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu a aparut niciodata, desi am avansat in cariera destul [bang]. Am crezut ca nu am eu optiunea asta, desi e original jocul.

 

In schimb am importat de pe net o casa cu un om care avea toate obiectele astea si am vazut cum functioneaza. Distractiv!

 

 

 

[gravi] 31+ [baietel] meu drag

Bebelica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am facut un bubu major la familia Goth, aia care vine cu jocul. Am reusit sa-i ard pe toti. I-am pus sa faca de mincare obositi, si pina am chemat pompierii si-n toata vinzoleala aia au pierit cu totii. Colac peste pupaza, a venit si clownul ala enervant, care-a ramas in casa goala. Asa ca am avut ocupatie sa-i refac din memorie (deh, m-am grabit sa apas pe Yes cind m-a intrebat daca vreau sa salvez), sa ii mut intr-un lot ieftin, sa-i pun sa faca bani si skiluri si acu am reusit sa-i mut in casa lor. Care acu-i bintuita [:)]. Si-acu am observat ca aveau un cimitir destul de mare deja in curte. Si pentru ca mereu daca aveau oleaca de timp tot spre cimitir sa boceasca se duceau, le-am desfiintat cimitirul cu totul. Acuma am eu cosmaruri cu alte evenimente ciudate care se petrec la ei in casa [:)]. Dar am avut macar grija sa le fac skiluri, sa nu mai dea foc la casa [:)]. Acuma ma distrez cu diverse cariere pentru simsi cu skilurile la maxim. Daca-i si trimit bine dispusi la servici avanseaza in fiecare zi [:)]

I-am mutat pe unii in casa aia imensa cu care vine jocul, dar e pustie rau numai pentru doi. Iar lui, care-i sef de SWAT team, ii trebuie 10 prieteni, si n-are decit 7. Asa ca acuma am ocupatie sa mai invit prieteni sa se mute la ei, ca-i prea mare casa aia.

Problema e ca indiferent cite bai am pe un etaj, daca am musafiri, toti vor sa foloseasca aceeasi baie si se isca busculada mare. [:)]

 

Sanatate la bebei si mamici.

Poze de cind eram mici si Poze si filme

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deja trebuie sa facem o imparteala intre cei care joaca sims1 sau 2, ca nu mai inteleg nimic.

Parpalak joci sims1? Daca da, atunci du-te la magazin si cumpara inele cu diamant la greu. Apoi fa-le cadou cunoscutilor si sa vezi ce repede ti-i faci prieteni.

Artemis cum adica, mai? Daca simsul meu e doctor, ii da ceva cadou? Unde apare? In lista de obiecte?

 

Mamica Ilincai Teodora [hop](15 noiembrie 2005)id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...