Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam


Recommended Posts

  • Răspunsuri 277
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai copii, cum umflati voi frigiderul cu rosii in Sims1? [:)] Copii verzi cu extraterestri numai in Sims2, am inteles bine?

 

Madyn, asa-i, dar iti dai seama ce dezastru o sa iasa daca le iau free will? [:)] Asa macar se misca.. [:)]

 

dana d e ocupata acu sa-si faca bagajele pentru Canada, vine joi [:)]

 

Eu intre timp am descoperit lopata si ma distrez de minune facind gropi si dealuri [:)]. Acuma am in plan un castel si ceva cit mai asemanator cu un bloc - sa vad daca-mi si iese [:)]

 

Sanatate la bebei si mamici.

Poze de cind eram mici si Poze si filme

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madyn da,mai, si animultzele erau haioase! Puteai sa alegi si rasa si jucarelele. Dar mie cel mai mult mi-a placut extensia cu vrajitoriile. mama, ce ma mai chinuiam sa fac tot felul de minuni pe acolo! Hmmm, parca nu mai e asa interesant SIMs2[:-)))]

 

Mamica Ilincai Teodora [hop](15 noiembrie 2005)id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parpalakid="red">, e o extensie - parca Downtown - unde te duceai in oras, cumparai seminte de rosii, cartofi, salata si inca ceva (nu mai stiu ce), le plantai, le udai, le sapai, apoi iti ieseau produsele. Le culegeai si le bagai in frigider si in felul asta nu mai dadeai bani pe mincare, ci doar pe seminte care erau mult mai ieftine [:)].

 

Da feliciaid="red"> si mie mi-a placut extensia cu vrajile .... ii transformam pe unii in broasca! Dar n-am apucat sa gasesc toate ingredientele alea, (pe unele era chiar dificil sa le obtii iar altele nici nu m-am prins de unde le puteam procura) si n-am facut toate vrajile posibile din cauza ca a aparut Sims2 si am abandonat pe Sims1. [neand] pt mine!

 

Si Sims1 Superstar era fain, ii puneai sa faca tot felul de questii ca sa ajunga staruri ...

 

Parca Sims1 era mai incitant dar grafica si 3D lui Sims2 m-au dat gata [:D]. Eu as propune o combinatie inte cele doua!

 

 

 

[gravi] 33+ [baietel] meu drag

Bebelica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Living Large il am inclus, deci rosiile tre sa fie in Downtown, sau in orice caz, in alta parte.

La bloc m-am dezumflat, ca scari nu pot sa pun decit de la parter in sus. Am facut in schimb o familie cu multi, mama ce busculada de isca! [:)] Ziceam ca merge mai repede (cu banii) dar nici pomeneala, ca daca tre sa-i directionez pe toti nu mai am cind sa-i dau viteza tripla.. [:)]. Acu incerc sa-i fac prieteni intre ei, si cind s-or imprieteni cu altii, sa le creasca la aia numarul de prieteni cu 8!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa inteleg.Presupun k tu ai nevoie de folderul ala "downloads" pt a-ti gasi acolo obiectele care vrei sa le iei de pe net.

Pai e simplu.Intri in Folderul EA games, apoi In The sims shi creezi un folder nou, ii dai rename, scri "downloads" shi cam atat.Cand vrei sa iei ceva de pe net ii dai save direct in "downloads" shi cam atat..Succes

 

daca n-ai calculator

totul este monoton

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am insa probleme mari.Shi chiar ma sacaie.Vreau sa spun k am rosfait toate astea 12 pagini sperand ca voi gasi solutia care sa ma ajute.Am gasit ceva dar nu prea am inteles.

Joc intruna Sims2 shi imi place la nebunie shi dupa cate vad nu sunt singura de aici:)

Dar totusi nu vi se pare k e chiar enervant sa-i punem sa manance shi sa-shi faca nevoile din minut in minut?Adik le scad liniutele la galben shi chiar shi sub galben foarte repede.Nu mai apuc sa-i puna sa faca nimik ca ba li se face foame, ba somn, ba nu stiu ce.Am vazut ceva despre un electrosoc sau energizant , nu mai tin minte cum ii zice, care te face sa ai toate alea la maxim..cum iau shi eu chestia asta?sau exista vreuhn cod care sa la faca toate liniutele la maxim?Chiar as vrea sai pun sa manance numai cand vrea eu fara sa le mai scada alea.

Pllz help.

vam pupat

 

daca n-ai calculator

totul este monoton

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...