Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam


Recommended Posts

Buna dimineata!

Iaca si eu, o impatimita a jocului...

Lunna27, instalezi cele 4 cd-uri.Apoi iei crack-ul si il copiezi in "Program Files/EA games/The Sims". Desfaci crack-ul, care este o arhiva. Din arhiva desfacuta iei fisierul "The Sims.exe" si il copiezi in: Program Files/EA games/The Sims/TSBin . Te intreaba daca vrei sa-l inlocuuiesti, ca mai este unul. Ii dai yes. Pe scurt, inlocuiesti fisierul executabil al jocuului cu cel din crack. Nu stiu daca ai inteles ceva din imbarligatura asta, eu m-am chinuit vreo 2 ore pana i-am dat de cap. Succes!

 

Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)id="red">

 

Catalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 277
  • Creat
  • Ultimul răspuns

onutika, vezi pe google, ala de la parsimonius.

 

karmenutza, crackul e valabil pentru toate extensiile?

 

dana d, [:-)))] precis era vorba de rahatul de sims..

 

Eu am reusit sa fac piscina mortii... e lunga rau si-are pliuri multe, ca au ai mei nevoie de muschi. Si cum intra ii trimit sa iasa. Da' mi-au venit musafiri (fraieri) care s-au inecat pina sa se prinda ca-i momentul sa iasa. Si n-am fost pe faza, ca era forfota mare. Nu-i nimic, acu am stafii. Dar am pus gardulet la piatra funerara, altfel acolo se duceau cu totii, la boceala. Si in sfirsit mi-a venit si mie politia ca-i scandal.. cind a venit a doua oara ai mei dormeau, aveam numai musafiri, da' tot mi-a dat amenda. Asa ca i-am pus gardulet si la politie. Sa vad daca fac rost de stafie de politie. N-am facut, ca au folosit un soi de teleportare din garduletu meu.. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaa! Am reusit sa-i bag pe simsi la scoli private! Solutia e sa insisti si sa incerci sa te imprietenesti cu "headmasterul". Am observat ca sunt vreo 3 directori de scoli private asa ca ai sanse mari ca data viitoare sa vina tot cel pe care il cunosti. Iar daca il cunosti.... treaba e ca si facuta. Ca vrea sa vorbeasca cu tine. Cu atat mai mult daca l-ai mai sunat sa intrebi ce mai face[:D]

Eu la turul casei nu am luat puncte multe - 10, cel mult 20. Nu stiu ce vrea headmasterul de la camera copilului, ca am pus de toate in ea.

Am luat destule puncte daca stia simsul sa gateasca. Daca e cu bucatareala la maxim, pregateste homari, deci automat 40 de puncte. Iar daca mai discutau despre scoala, munca, politica, bani, s-a rezolvat!

 

 

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

karmenutza, piscina e foarte lunga, intrarea la un capat si o singura iesire, la capatul celalalt. Si daca-s obositi, mor inecati.. Da' macar mi-am facut rost de stafii!

 

Acu am alta problema. Nu mai vine postasul si nu mai vin ziarele. Si nici musafirii!!! Am demolat casa, am costruit-o din nou - nimic! Aveti idei de ce-as mai putea incerca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...