Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam


Recommended Posts

MADYN, poate ma ajuti si pe mine sa instalex extensia. Te rog, nu reusesc. Am descarcat mai multe, deja am sters cateva dintre ele convinsa fiind ca nu e ce trebuie, dar nu-i nimic, pot sa le repun din gunoi. Numai ca nu stiu pe care si cum sa o instalez. Eu am dezarhivat si le-am bagat tot in fisierul cu "the sims" dar nu s-a intamplat nimic... Am inceract sa deschid extensia si ma intreaba ce program vreau sa deschid cu ea si eu am scris acolo "The Sims" dar nu vrea. Spune-mi exact ce pasi sa urmez, te rog.

 

poze cu Ilinca

pozele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 277
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Danaid="red">, nu stiu ce sa zic, eu am instalat dupa CD-ul original toate extensiile la Sims2, si acolo iti spune pas cu pas ce sa faci. Dupa instalare mi-a aparut pe desktop iconita extensiei. Am instalat in acelasi folder cu Sims2 de baza.

 

Dar ca sa joci, trebuie sa ai CD-ul in calculator, altfel nu vrea. E un sistem de securizare pus dr firma producatoare.

 

 

 

[gravi] 20+ [baietel]

Bebelica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madyn, eu am Sims 1, deci e alta situatie. Deocamdata imi place mult chiar si asa fara extensii, macar sa am mai mult timp sa joc. Din pacate o sa joc din ce in ce mai putin pe masura ce se incalzeste afara, o sa ies mai mult pe afara cu asta mica. Poate imi cumpar laptop si joc in parc la nisip [:D]

 

poze cu Ilinca

pozele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor? Nu mai jucati? Sau nu mai aveti timp sa impartasiti experientele?

Eu vreau sa fac ceva dar nu prea reusesc: sa salvez pe cd jocul asa cum e acum, si sa-l instalez din nou pe cel original. Asta pt ca destepta de ficamea a demolat casa ai mare pe care vroiam sa o cumpar si acum am si eu bani[bang]. Am doua familii bogate cu case de peste 50 000$ si as putea sa demolez una si sa o cumpar pe aia mare, din pacate nu o mai am. Asa ca aseara am copiat jocul pe cd, si apoi l-am bagat sa vad ce s-a copiat. Din pacate nu merge, nu stiu de ce ca si la copiere a durat o gramada, si vad ca l-am marit mult (jocul), l-am cam dublat. Acum nu ma indur sa pierd toata "munca" mea de doua sptamani si sa o iau de la inceput.

Sa va mai spun ceva ce uitasem: nu reusesc sa suplimentez bugetul cu codul ala, nu merge[q], asa ca toata averea mea e castigata cu truda.

 

 

pozele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata....am jocul....da nu prea stiu ce sa fac. Mi-am ales o familie dar nu prea are bani sa-si ia casa...am luat un lot, da nu pot construi....nu ma duce capul. Dau clik pe peretii aia pe care-i aleg din constructie da nu se intampla nika...is la inceput si-s cam pierduta-n ceata....HELP!

 

Ana si Bianca-iubita

[foto]

[papica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danaid="red"> e sims 2....si doar am la inceput sa invat cum se joaca....si-mi explica ce sa fac da nu-mi iese.

Oricum, i-am abandonat pe aia si am luat alta familie (aveau banuti mai multi) si le-am luat casa....le-am mai luat una alta pe acolo...incep sa ma descurc.

Am sa-i caut pe primii la un moment dat, is curioasa ce fac...[:D]

 

Ana si Bianca-iubita

[foto]

[papica]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danaid="red"> nici eu nu am reusit niciodata sa salvez case, familii in caz de reinstalare. Ori am luat-o de la capat ori mi-am download-at familii sau case mai "valoroase". Poti folosi si codurile alea, vezi ca sint mai multe variante de coduri s-ar putea ca macar unul sa-ti mearga. Da-i o cautare pe google dupa "Cheats Sims1" si o sa gasesti.

 

Evelineid="red"> bine ai venit in clubul nostru! Cum te mai descurci cu familiile tale virtuale?

 

[gravi] 21+ [baietel]

Bebelica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...