Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere aveti de dr Denisa Protopopescu?


Recommended Posts

Buna seara mamicilor si viitoare mamici ! Doresc si eu un bb iar dr mea este d-na Denisa Protopopescu. O cunoasteti? Imi puteti spune dc este un medic bun in pb de infertilitate? Pe forumul "Asteptand un ingeras in viata noastra" am citit cateva mesaje in care se vb negativ despre d-na dr. Ati fost vre-una dintre voi pacienata dansei? Ce imi puteti spune? Este cazul sa-mi schimb medicul? Si dc da, imi puteti recomanda un medic bun care are succese si pb de infertilitate masculina? Multumesc anticipat! miki-miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu sunt pacienta ei de 6 ani si sunt total multumita .La intrebarea ta referitor la infertilitatea masculina iti spun ca la noi sotul a avut pb si cu ajutorul doamnei dr s-au rezolvat.Acum avem o fetita de 3 ani.

Eu am incredere in ea 100%.

 

 

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

 

Dana

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela.fid="red">si Diadanielaid="red">va multumesc pt raspuns. Cand am postat subiectul eram dezorientata datorita postarilor care s-au facut pe forumul "Asteptand un ingeras in viata noastra". Acum stiu ca d-na dr DP este un medic f bun, ca este medicul care imi v-a pune copilul mult visat in brate.

Mihaela.f id="red">iti urez sarcina usoara in continuare si-ti multumesc pt sfaturile pe care mi le-ai dat zilele trecute. Dc o sa am nevoie de cateva informatii am sa te contactez pe mail.[pup]

Diadaniela id="red"> sa-ti traiasca fetita si sa ai parte numai de bucurii din partea ei. [pup]

As vrea sa stiu dc voi a-ti ramas insarcinate prin FIV+ICSI si dc s-a prins sarcina de prima data.

 

miki-mikiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...