Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Filipescu-Elias


Recommended Posts

Buna Sunt o viitoare mamica de fetita [fetita]de mai 2006 si va citesc de mult cu mare interes, insa abia acum am reusit sa ma inscriu pe forum. Sunt pacienta doctorului Filipescu de la Elias. Dumnealui m-a supravegheat de la inceputul sarcinii si in general am fost multumita de cum au decurs lucrurile. Doar ca in ultima vreme am inceput sa aud tot feluri de lucruri neplacute despre el, atat profesionale cat si umane si am devenit din ce in ce mai neincrezatoare. Ar putea cineva sa-mi spuna mai multe despre acest doctor? A nascut cineva cu el? Mi-e teama de nastere prea mult pentru a mai sta si cu stresul ca nu o sa se comporte ca un profesionist la momentul cu pricina. Multumesc si burtici sanatoase si nsteri usoare! crisstamate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine ai venit pe [dc]

Mai ai putin, eu te sfatuiesc sa nu apleci urechea in stanga si-n dreapta mai ales daca zici ca pana acum ai fost multumita de cum te-a tratat.

Eu am nascut cu Tutunaru la Elias iar cu Filipescu am avut de-a face in mod indirect: in timp ce eram in travaliu el a tinut neaparat sa-si monitorizeze o gravida care mai avea cateva zile pana la termen. Asta n-ar fi fost nimic daca nu ar fi fost DOAR un singur aparat si daca dumnealui n-ar fi vrut o monitorizare mai scurta de fix 30 de minute. Eu ma perpeleam acolo pe uscat dar nu puteam sa vad daca bble meu era ok din cauza asta. Pana m-a conectat pe mine chiar incepuse sa sufere putin.

Ei, dar asta a trecut, eu l-am iertat [:D] pana una alta am nascut asa de usor incat nici nu m-am mai gandit la asta.

Daca vrei poti sa citescti povestea nasterii, exista linkul la semnatura mea.

Sarcina usoara in continuare si nastere rapida si nedureroasa!

 

Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan

Pozici cu Filip

Cum s-a nascut Filip

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...