Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

RAZVAN - Binecuvantarea vietii mele


Recommended Posts

Asa o poveste merita sa ajunga pe prima pagina.

Felicitari pentru nastere, pentru Razvanelul luptator si, mai nou, pupacios, si, nu in ultimul rand, felicitari pentru felul in care ai asternut aici experienta ta! [flo]

Imi inchipui insa ce trebuie sa fi simtit cand a urlat bebe 45 de minute, in incubator, iar tu nu aveai cum sa-l ajuti. Doamne, oare cum e posibil sa existe atata nepasare cand e vorba de niste suflete lipsite de aparare?

Imi pare rau de lucrurile mai putin placute pe care le-ai povestit, dar sunt convinsa ca sunt umbrite de mica minune din viata ta!

Inca o data, felicitari si multa sanatate lui Razvan, sa creasca mare(ca frumos e...l-am vazut in pozici) si sa va bucure!

 

Geani si Daria(03.04.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ioana, mi-a placut tere de tot povestea voastra; ai un stil la povestit....am ras cu lacrimi; sper sa nu te superi, dar pe bune, esti tare haioasa! Uite o [flo] si un [pup] special.

Cat despre Razvan...o adevarata minune! E frumusel foc; seamana cu mama [;)]! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el toata viata!

Eu am o mare, mare nedumerire: medicii din spitalul cu pricina nu au stiut ca din AII si BIII poate sa iasa si OI??? Ca trebuiau sa-ti explice din prima lucrul asta si sa nu va mai chinuie cu alte analize si sa-si puna problema legat de tata! Asa ceva....[alcool]

 

Inca o data [pup]

 

 

[8**] Marianaid="size2">, [hot] Stefanid="size2"> (20.04.2004) si [copil] Simonid="size2"> (30.08.2005)

 

Pozicile noastre: album 1id="size2">id="blue"> si album 2id="blue">

Nasterea lui Stefanid="size2">id="purple">

Nasterea lui Simonid="size2">id="purple">

 

Sanatate Maxima!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ma impresionat mult povestea voastra!!!Si eu am nascut cu Vasilutz...si mie mi-a umplut capul de glume si bancuri, haha, e un om deosebit!

Va doresc din suflet sa ramaneti la fel de frumosi toti 3 si multa sanatate si sa creasca mare Razvanelul!!!

[pup]

 

[loveyou]Ana, amica lui Stefan, pui mic si frumos(19.08.2004)id="green">[copil]

id="size2">id="green"> pozeid="red">

Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult pentru aprecier[:D], sunteti niste dragute toate. Sunt convinsa ca fiecare dintre voi are o poveste deosebita si fiecare a avut o nastere speciala (sau mai multe).

Pupici mamicilor si bebicilor.

Ana pup Stefanelul![pup]

Andreea, pupici lui Tudor cel vesel si vorbaret[pup]

 

Ioanaid="red">[mamica] lui [bebic] Razvan Gabrielid="blue"> (03.12.2005) id="navy">id="Verdana">

Pozicile mele id="green">id="Verdana">

Botezul (25.02.2006) id="blue">id="Verdana">

 

 

"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"id="navy">id="size2">
id="Verdana">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red"> tare dulce si simpatic ai povestit!

Eu imi amintesc cand ai venit la noi, la mami de nov-dec la inceput, ce era in sufletul tau atunci si uita-te acum la tine, mamica in toata legea!!![bis]

 

Sa-ti traiasca Razvanelul!!! Si sa-i mai faci si vreun fratior!

 

A fost greu dar ai nascut repede! La al doilea o sa fie si mai repede si mai usor!

 

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi cu bb 2 mai asteptam putin, mie mi-e groaza de momentul cand va aparea bb2, cum imi impart eu dragostea?[:D]

 

Ioanaid="red">[mamica] lui [bebic] Razvan Gabrielid="blue"> (03.12.2005) id="navy">id="Verdana">

Pozicile mele id="green">id="Verdana">

Botezul (25.02.2006) id="blue">id="Verdana">

 

 

"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"id="navy">id="size2">
id="Verdana">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta asa sa fie, eu copil singur la parinti nu imi pot inca imagina cum poti sa iti iubesti toti copiii la fel...dar sper sa imi ajute Dumnezeu sa vad cu ochii mei [:D]

 

Ioanaid="red">[mamica] lui [bebic] Razvan Gabrielid="blue"> (03.12.2005) id="navy">id="Verdana">

Pozicile mele id="green">id="Verdana">

Botezul (25.02.2006) id="blue">id="Verdana">

 

 

"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"id="navy">id="size2">
id="Verdana">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...