Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Povestea unei mame


Recommended Posts

Diana_Mirela,id="brown">

 

In primul rind felicitari pentru micuta voastra minune!![flo][flo]

 

Dupa parerea mea "Nasterea unei stele" este unul dintre cele mai frumoase capitole de la DC,pentru ca fiecare nastere este unica si bineinteles si povestirea ei.Ma opresc mereu la subiectul asta sa vad ce s-a mai scris nou si citesc intotdeauna cu atentie indiferent de lungimea expunerilor...

 

Ce frumos ai descris totul!

Sa fiti intodeauna o familie fericita!![bis][bis]id="Arial">

 

Marianaid="purple">

mama Monicai(1998)[zana]id="red"> a lui Matei(2001)[testoasa]id="blue"> si a lui Markus(2006)[bebic]id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mariana,id="red"> multa fericire va doresc si eu! Iti multumesc pentru cuvintele frumoase [flo]! Sa te bucurii de puisorii tai [il]!id="purple">

 


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)id="Comic Sans MS">id="green">

 

[copil]Puiul meu iubit e atat de mare[copil]id="purple">

 

Iulia Anastasiaid="red"> Povestea unei mameid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi a fost ziua mea de nastere (si inca mai este vreo 3 sferturi de ora [:D]) si pot sa va spun ca sunt cea mai fericita mamica din lume [9cer]! Am alaturi un sot iubitor [il] si cel mai scump copil...traiesc o minune [9cer]!id="purple">

 


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)id="Comic Sans MS">id="green">

 

[copil]Puiul meu iubit e atat de mare[copil]id="purple">

 

Iulia Anastasiaid="red"> Povestea unei mameid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Acum un an la aceasta ora eram pe masa de nasteri, Iulia s-a nascut la miezul noptii si a fost asteptata cu bratele intinse de toata lumea [il].id="purple">

La multi ani, copilul meu drag si scump, picatura de bucurie si fericire care ne umpli viata! Sa fii sanatoasa si cu noroc, iar bunul Dumnezeu sa-ti calauzeasca pasii in fiecare moment![s] La multi ani Iulia mea iubita [9cer]! [s]id="red">

Iulia s-a comportat f. bine la petrecere, a fost cea mai cuminte [:D]. A stat la toata lumea, a probat toate hainutele primite si a impartit jucariile cu ceilalti bebelusi [il].A lasat-o si pe nasa sa-i taie un pic de motz pe care l-am lipit pe un banut de argint.De pe tavita a ales asa: telefon mobil, bani (euro), iar a treia oara a apucat simultan o seringa si o papiota [:D].Concluzia a fost ca va fi un chirurg de succes (seringa a fost pusa pt. a simboliza medicina, papiota - va coase oameni [:D], va fi cautata la telefon si va castiga bine, dar nu in Romania [:D], ca noi oricum vrem sa plecam [;)]).id="purple">Diana si superbebelusa Iulia Anastasiaid="red"> (15 iulie 2005)id="Comic Sans MS">id="green"> Povestea unei mameid="orange">[copil]Puiul meu iubit e atat de mare[copil]id="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi cu putina intarziere,

La multi ani! Iulia si sa devii ce o sa iti placa mai mult.

[flo][flo][flo]

iar tie Diana Mirela, sa te bucuri in continuare de cea mica cum ai facut-o si pana acum.

[flo][flo][flo]

 

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

 

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...