Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa impartasim din experientele noastre si Magdei!


Recommended Posts

Mai, daca nu face chiar nimic-nimic, naspa.

Dar tare mi-e ca asta e o expresie spusa la nervi de sotia lui.

 

Americanii au o expresie: think outside the box. Cam cum a facut Guestus.

Adica solutii se gasesc daca pui putin capu' la contributie.

Sa stii ca ar putea sa spovedeasca online, vb serios. [8D]

 

 

Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am postat si eu un subiect odata pe aici si ce a iesit Dumnezeu cu mila. Dupa cateva postari sotul meu era facut KO. Imi vene sa sar sa-i iau apararea, da' mandria mea prosteasca nu-mi permitea. [bang]

 

In privinta problemelor de cuplu e greu de dat solutii general valabile. Iar cel care posteaza subiectul trebuie "sa stie sa se exprime" [:D], sa nu surprinda doar un singur moment care poate e doar o intamplare.

 

Acum revenind la subiect, daca Magda ar fi fost casnica si el ar fi avut serviciu s-ar fi aruncat la fel cu "pietre" in ea? Eu una nu cred. Am fi vazut postari de genul "Asa e normal, barbatul trebuie sa-si intretina familia."[xx(]

Daca e doar problema serviciului, Magda ar trebui sa fie alaturi de el si impreuna sa gaseasaca o solutie. Si nu pe cea mai la indemana divortul.

 

Astept rosiile de rigoare. [bis] id="Comic Sans MS">id="purple">

 

kiss [pup]

 

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by RaluD

[br

Adica solutii se gasesc daca pui putin capu' la contributie.

Sa stii ca ar putea sa spovedeasca online, vb serios. [8D]


id="quote">id="quote">

off- topic

hi-hi, nu poate spovedi on-line, pentru ca e greu de crezut ca a fost preotit fara a avea o parohie la care sa slujeasca, iar taina spovedaniei nu poate fi savarsita decat de un preot.

Capela on-line, nu exista(cel putin nu pe site-urile romanesti) - m-am interesat eu, voiam sa-i deschid una tatalui meu.[:D]

ca sa revin la subiectul initial, daca omul nu o avea traire duhovniceasca, mai bine sta acasa- oricum salariile sunt jenante. Daca nu are oameni binevoitori in jur, care sa-l "miluiasca" cu o parohie buna din inima orasului, ca trebui sa se multumeasca cu un salariu derizoriu(tatal meu, fiind preot la tara, licentiat in teologie si cu o vechime de 26 de ani, are un salriu net de vreo 5,5 milioane, din care salariu minim pe economie asigurat de stat, iar restul, din autofinantari-nunti, botezuri, parastase).ma gandesc ca oricum, pentru doamna economista, o astfel de leafa ar fi "frectie la picior de lemn"!!

 

cu fiecare zi mai aproape de bebe al meu!!!

poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...