Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul moldovencelor de peste Prut (20)


Recommended Posts

quote:Originally posted by helga

Salut FETELOR!Si eu din Chisinau va scriu. Bine v-am gasit.O rugaminte am, am tot cautat adresa engross-ului cu fructe mai ieftine. Dar nu am gasit, ati putea sa mai scrieti inca o data de unde le pot gasi? Va multumesc!helga


id="quote">id="quote">E peste drum de Vitanta, pe str.Voluntarilor, nu stiu sigur ce nr. e , dar e la ultima statie a rutierei 121 la Ciocana.Natalia mersi.id="Comic Sans MS">id="purple">doroti_5 [gravi] 31+ si [fetita] Natalita-Elenaid="blue"> evolutia bebe foto mami pina la bb si dupa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mersi Doroti, sper sa ajung si eu intr-o zi pe acolo, cu toate ca ciocana, parca e sfirsitul pamintului pt cei ce stau la botanica

 

[auto]

 

Balbina, Argentina e cea mai frumoasa tara [olala]... Cu studiile am terminat-o. Sint pe aici, muncesc si incerc sa traiesc frumos ;)

 

helga

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Iata si eu, in sfirsit mi-am luat bilet (de fapt aceasta si este cauza lipsei). Acuma astept cu nerabdare sa plec la MD.

 

Dar sa stiti ca va citeam zilnic, cu scrisul nu reuseam.

 

Davinaid="blue"> dulciurile tale arata super de zici ca sunt de la cofetarie. Dar tortul Diplomat ... fara cuvinte (care receta ai aplicat?). Astfel de infrumusetare nu am vazut la nimeni. Cum de ti-a venit o astfel de ideie plus cu ce fel de frisca ai infrumusetat? Aplauze pentru o asa rabdare. Receta recent pstata pare a fi interesanta, insa etapa aceasta cu batutul albusurilor si sa fie si inca tare nu imi iesa niciodata. Posteaza te rog si receta blatului.

Ce hazlie e Deanne. Am ris mult la faza cu intratul in dus, m-am gindit si la al meu oare si el asa va face?[:-)))][:-)))][:-)))]

Referitor la machiaj, cind eram in MD ma machiam zilnic si detul de tare, insa de cind sunt aici nu, aicea nu se machiaza practic nimenea si arati ca o cioara printre ei.

Dar mai am probleme cu pielea (e foarte uscata in regiunea obrajilor linga nas) din care cauza cind aplic fondul se vede, de aceea aplic fondul foarte foarte rar.

Luciaid="blue"> un we placut. Ce mincare ii dai Laurei? Ce recete noi mai faci pu printesa?

Corneliaid="blue"> sanatate multa si insanatosire grabnica. Ai grija de burtica si daca poti ia niste zile de "bolinicnii" si stai acasa.

Nataliaid="blue"> ce copil de aur aveti, linistit si ascultator. Dar din cite inteleg eu si foarte inteligent. Pupici dulcetei [pup][pup][pup]

 

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

Oare cit avem?id="blue">

 

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa spun ca mi-au placut pozele de la intilnire. Aratati toate foarte bine.

 

Liliaid="blue"> sanatate si refacere cit mai rapida a Ameliei.[pup] pentru dulceata.

Rodicaid="blue"> e interesant cu fetite. De aceea si vreau o fetita ca s-o imbrac cu diferite hainute. Dar las ca e bine ca ea singura cere, de pe acuma se formeaza ca personalitate si stie ce vrea.

Mamanatiid="blue"> ce mai face burtica? Postasem eu mai demult intrebare, dar vad ca ai trecut- cu vederea, oricum te mai intreb odata: cit te costa epilarea si la ce saln o faci?

Dorotiid="blue"> odihna placuta la tara.

Taniaid="blue"> ce mai faci? Dar unde lucrezi, daca nu e secret?

Helgaid="blue"> bine ai venit printre noi. Povesteste-ne mai multe despre tine si pune si niste pozici. Acuma din cite inteleg eu esti in Moldova?

Alinaid="blue"> drum bun si fara primejdii.

Alionaid="blue"> ce mai faci? Ai plecat in MD? Aveti emotii pentru plecarea cea mare si mult asteptata?

 

V-am pupat si o zi buna

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

Oare cit avem?id="blue">

 

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor nu ma dati disparuta va rog [tv]

 

Intr-adevar am foarte mult de lucru. Mai reusesc sa schimb cite 2 vorbe cu Diana prin messenger, pe forum as intra cu placere, dar am vre-o luna de cind m-au pus sa stau ocmai in fata sefului, si cind deschid pagina asta plina de emoticoane parca simt ca-mi sufla cineva in spate... [:I] Nu e problema cind nu am de lucru, dar acuma e ceva mai mult.

 

Crinia lucrez la o firma de software development, daca-ti zice ceva. Mai pe scurt legat de calculatoare, programare, etc. - nu e ceva prea vesel [:)]

 

In rest sper din suflet ca sunteti bine toate, Doroti ai grija mare de tine la tara si sa fii atenta , la fel ca si toate celelalte burticute - va doresc un week-end cit mai placut!!!

 

V-am [pup]!!! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nataliaid="blue"> plec practic pe toata vara, de pe 29 aprilie pina pe 9 august. Plec numai eu cu Lucianca, tata lucreaza si nu poate veni.

Mersi pu psturi de radio, dar sunt in reconstructie si nu merg. Dar nu mai cunosti vreunul care ar merge? Pupici

 

Aaa va pun ceva poze de la Ziua lui Lucian

 

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

Oare cit avem?id="blue">

 

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, radioul nu incepe sa cinte imediat ce deschizi pagina[:D], vezi ca trebuie sa fie un link pe pagina, ceva cu "asculta live", sau "live" pur si simplu, apasa acolo si se va deschide Winamp. Noi ascultam de pe site-urile pe care ti le-am dat.

 

Asteptam pozele. [:)]

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad (22.06.2004)

 

Bunatatiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...