Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul moldovencelor de peste Prut (20)


Recommended Posts

Buna, dragelor!

Helga, bun venit! Daca sincer nu am inteles ce e cu apa? Unde in alta parte? A Chisinaului? sau in lume?

Doroti, mersi mult ca mi-ai facut hatirul[pup] Sa ai mare grija de tine!!!

Si tu, Cornelia, fa-te bine!!! Multa sanatate!

Karina, ce fain ca mergi acasa! Si asa mult vei sta...

Alina, ce frumoase is dulciurile tale! Imi pot numai imagina ce gustoase sint! M-am distrat mult de patania Deannutei! Mie place mult de ea ca e asa pusa pe sotii, a mea pare mai cumintica, nu ca n-ar face...

 

 

 

 

Rodicaid="red"> si PAULAid="red"> (02.09.04)

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tania, bine ai revenit! Vezi nu te stresa prea tare la serviciu, stii cum se spune, "serviciul nu-i circiuma, sa stai toata ziua in ea" [:-)))]

Glumesc, multa rabdare si putere de munca! Iar cind te eliberezi, fuguta incoace, sa mai stam la taclale! [:)]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad (22.06.2004)

 

Bunatatiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nataliaid="blue"> cind deschid siturile imi spune ca sunt in reconstructie. Oricum am accesat pe lincuri dar nu cinta nimica. Ceva nu merge cu pozele. Prima data pun cu yahoo.

Helbaid="blue"> nici eu nu am inteles ce-i cu apa. Da in Canada apa e dura si are foarte multe saruri. In unele case se pune chiar un aparat ca sa o faca mai soft. Dar ceea ce spuneam de fata e o problema nu legat de apa, daca la asta te refereai.

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

Oare cit avem?id="blue">

 

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Crinia

Nataliaid="blue"> cind deschid siturile imi spune ca sunt in reconstructie. Oricum am accesat pe lincuri dar nu cinta nimica.


id="quote">id="quote">Numai pe site-ul EuropaFM exista inscriptia "in reconstructie", dar oricum are link catre a asculta postul. Foarte ciudat ce spui tu, poate o fi interzise si aceste site-uri la voi in Canada, cum sint unele site-uri din Moldova?------------------Numai bine,Natalia si Vlad (22.06.2004)Bunatatiid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Crinia

Mai incerc odata sa pun pozele


id="quote">id="quote">Se vad, se vad, foarte dragalas Lucian! [:)] Cu dintisorii aia, parca-i un iepuras[iepu]. Mami, da tu macar ai fost prezenta cind ati facut copilu? [:-)))] Ca e copia lui tati!------------------Numai bine,Natalia si Vlad (22.06.2004)Bunatatiid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mami, da tu macar ai fost prezenta cind ati facut copilu? [:-)))] Ca e copia lui tati!

 

------------------

 

Imi pun si eu aceeasi intrebare, dar parca din mine a iesit [:D]

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

Oare cit avem?id="blue">

 

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Rodicaid="blue"> mersi .De multe ori ma intreb oare de ce Deanna nu-i ca alti copilasi mai cumintica ? parca ar fi Tom Soyer .Azi spre exemplu n-o puteam aduce acasa de la plimbare ca ea statea si mirosea toate florile de pe la vecini din fata casei [:D].

Criniaid="blue"> la tort m-am inspirat de la altul dar al meu nici pe de parte nu seamana cu originalul .Baza la tort iti scriu daca vrei dar e mai buna aia de la Nati ,de la prajitura cu lamaie si se face mai usor .Super ca o sa stati toata vara la bunici .Cite ore faci o avionul ?

Bun venit helgaid="blue">.Sa stii ca apa e dura si la noi ,deh trebuie sa o curete cumva si ii pun Cl.

Natalia id="blue">nici la mine link nu lucreaza ,adica e mut .Am dat click pe "live"si nimic [bang].Poate sint cu plata pentru astea din afara ?

 

Alina si bebe Deanna 09.09.2004

poze

poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...