Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul moldovencelor de peste Prut (20)


Recommended Posts

Corinaid="blue"> - AUU!!! uide te-ai pierdut, sper ca sunteti bine.

 

Tatiana, Elenaid="blue"> - va dam disparute?

 

Necatind ca aseara ne-am culcat tirziu, azi suntem bine.

Asera ne-am alintat cu o shisha [fum], [bere] cu chipsuri si [ttv] un film.

Acum il asteptam pe tati, cu toate ca e we a plecat la serviciu, are foarte mult de lucru si nu reuseste. luna viitoare vor sa intre in productie.

 

Pina mai intru va doresc sanatate si numai bine.

Aveti grija de voi si bb.id="black">

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tokmai am observat ca nu mai avem efectele glow, stie cineva de ce?

 

Doar nu degeaba mi l-am ales [V]id="black">

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nataliaid="blue"> - foarte straniu, dar eu nu vad nimic.

La toti este standart, albastru si bold, fara nici un fel de valurele sau cum era.

Daca nu gresesc tu aveai cam verde, nu? Acum la toti e la fel.id="black">

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteli!

Sa stiti ca eu azi sunt cu barbat la casa, nu au de lucru asa ca eu inca nu ma trezisem da el era venit inapoi acasa, si acum imi joaca la nervi.

Burtica noastra face bine, mersi, seara la noi e recital din partea ei, mai ales cind merge la Acasa Trupul dorit, noi ne instalam in pat si dezgolim burtica, da ea cum aude Isabel face concert, taicasu e topit(de mine nu zicem), mii interesant ce facem de saptamina viitoare ca se termina filmu?

De gatit gatesc si eu cemi vine, eri am facut supa de cartofi, azi poate fac orez, inca nu stiu, ma inspir cind intru in bucatarie.

Davinaid="red">, la mine e aceeasi problema cu cearcanele, cica e de la rinichi, eu am putin probleme cu ei, da tu sa te duci sa faci control, uite anume la asa cearcane merge anticearcanul ca le face efect de umbra si nu se vad, da cosmetica am aruncato ca era expirat termenul.

Mamanatiid="red">, ce inseamna dupa 10mai la Bucuresti?Pai eu pe atunci nasc, tu nu o sa fii?

Corneliaid="red"> draga cit de tare tiar sta ceaiul in git fa bine si bea sa te insanatosesti degraba, cred ca azi tii mai bine daca nu esti on-line, cred ca nu ai rabdat si teai dus la servici,ia seama ca daca ii faci rau lu bb ai deaface cu noi!!!

Lucia id="red">si la mine se vede efectul de glow.

Nu am reusit sai zic drum bun Alineiid="red">, da lasa ca vine ea inapoi si o intrebam ce si cum, sper ca au cauciucuri bune ca la noi iar a nins.Si se pare ca pina pe dupa 20 nici nu se asteapta alta vreme.

Rodica id="red">ori e superincarcata ori e suparata pe mine ca nui ziceam pe nume, vad ca cam rar pe la noi!!!

Taneaid="red"> are mult de lucru cred, pentru ca pe yahoo e on-line, nu reuseste poate.Da nu ne zice cei cu sala cea de sport?Ai mai fost?

Lilia, Corina si Elena id="red">va dam disparute!!!

O zi buna la toti!!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

doroti_5 [gravi] 31+ si [fetita] Natalita-Elenaid="blue">

evolutia bebe

foto mami pina la bb si dupa

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am pierdut nicaieri, sunt aici. Am mai multe lucruri de facut, dar nu apuc sa fac nimic.

 

Amelia este bine, repeta tot mai multe cuvinte si noua ni se umple inima de bucurie.

 

Pentru masinuta nu s-au certat ca nu era decat baietelul de un an si doi copii mai mari. A venit insa un baietel de la o alta masa de pe acolo si s-au jucat amandoi.

A fost frumos la zi de nastere, desi eu am mancat numai salata si foccacio ca tineam post doar.

 

Cornelia, imi pare rau ca esti racita, sper sa iti treaca cat mai repede.

 

Doroti, nu invata copilul cu telenovele de pe acuma[:p]

 

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

 

 

 

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou!!!

Sintem bine, fiica-mea m-o innebunit, o scos o punga mare cu haine de sezonul urmator (poate v-am mai zis ca are atiteeeaaaaa haine, pina la 7 ani), si m-a pus s-o imbrac cu toate, la un moment dat nici nu putea merge de ce multe avea pe ea.

-------

Asta am scris inca de dimineata, am mincat si am adormit si eu cu Paula, acum m-am trezit si am treaba multa. Mai revin.

 

 

 

 

Rodicaid="red"> si PAULAid="red"> (02.09.04)

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...