Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nastera sub apa


Recommended Posts

am si eu o curiozitate, cum o fi sa nasti intr-un bazin? nu stiu daca am postat unde trebe daca nu moderatorul poate sa faca ce vrea cu mesajul as vrea sa aflu daca a mai trecut cineva prin experienta asta, daca a fost multumita cum a fost? soacra mea ( a doua pt ca prima Dumnezeu sa o ierte ne vegheaza de sus) o sa nasca in iunie anul asta si vrea sa nasca in felul asta si decand am aflat de dorinta ei sunt tot mai curioasa ce inseamna sa nasti in acest mod (va dati seama unchiul o sa fie mai mic cu un an decat nepotul! o sa fie ca in telenovele[;)]) eu am un bebe de 7 luni jumate dar mai vreau inca unul cei drept peste vreun an doi, dar ma documentez[biz] Maria si ALEXUTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Chiar saptamana asta a fost pe Euforia TV o emisiune in care s-a vorbit despre nasterea in apa. De fapt una dinrtre invitate a fost Dr. Oana Melinte Moraru, educator Lamaze. De altfel Oana intra si pe acest chat destul de regulat si poate o sa posteze si ea pt ca e mult mai in masura sa-ti dea amanunte. Eu atat pot sa-ti spun ca stiu o singura clinica in Ro unde se poate naste in apa, si se afla la Rupea, langa Brasov.

Cam atat pot sa-ti spun...

Mihaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...