Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 308
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare si sa va fie de bine distractia! eu ma delectez cu [url="http://www.brandiasi.ro/?p=9"]acest articol[/url] despre mandra noastra cetate... sunt multe acolo, timp sa am sa le citesc pe toate. oricum, am fost de curand in Piatra Neamt, in strand, si am vazut ce fain s-a facut, fata de cum era cand eram eu copil; si in Iasi, cand ma plimb cu Vlad pana la palat, ma intreb de fiecare data de ce naiba nu am voie sa ma plimb prin strand...sau, si mai retoric, il mai amenajeaza vreodata - cu proiect palace sau fara??
Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
[hippi] Cristina si Vlad [bonjovi]

[grup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59"]un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar[/url] [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar parea ca v-ati distrat grozav aseara, parerea mea de rau e si mai mare acum. I-am arata si lui Matei pozele si i-au placut tare, alea cu "pupii" mai ales. Daca se mai intimpla ceva de Sf. Andrei sper sa reusesc sa ajung si eu, daca m-a lasa Matei! Acuma am si eu o rugaminte la voi. Indrumati-ma spre un traducator de franceza autorizat de Min. Justitiei. Drept sa spun am vazut, dar nu mai stiu unde, si nu prea am timp de colindat acum sa caut. V-am pupat. Multa sanatate. Nicoleta si [url="http://community.webshots.com/user/belnicol"]Matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluatre tuturor, ma bucur ca ne-am intalnit aseara si sper sa ne facem un obicei din asta[:)] si nu imi mai multumiti ca eu nu am facut chiar nik, doar ca v-am batut la cap, dar asta a facut si Nora si nu numai ea...De Adi ce sa mai zic, ca a venit cu ditamai tortu'... Si Ionika, cu tortul ei si nici macar nu a stat pana la tort...Iar gabi a adus ghirlande si zmeurata[:D], Palmirah baloane si un bostan cu joben...Si Adi a adus bostan...si eu aveam unii, de la Kiss, care nu a vrut pana la urma sa vina...si apropo de bostani, mai aveam un bostanel de ceramica, alaturi de un bradut de ceramica, pe un raft in birou, ambii cu gaurele...le-am pus lumanari in interior si i-am lasat in birou, pe raft, poate i-ati vazut si voi...Nimic deosebit pana aici, doar ca am uitat sa sting lumanarile la plecare (daca nu or fi fost stinse deja, ca le aprinsesem pe la 6, inainte de a veni lumea....) In fine, pe la 1 noaptea, cand am ajuns si eu in pat si dadeam sa adorm in vreme ce imagini de la petrecere mi se perindau prin fata ochilor, mi-am amintit dintr-odata de lumanarile lasate aprinde in birou...Am trezit barbatu' si l-am intrebat daca nu poate sa mearga el sa vada ce e cu ele...A mormait ca astea cu "farfurioara" de metal nu-s periculoase si ca oricum s-au stins pana acum si a adormit la loc, iar eu am ramas sa ma perpelesc si sa ma intreb de ce nu oi fi facut scoala de soferi la vremea potrivita, ca sa nu mai depind de barbat...Am visat numai lumanari si altele in legatura directa[:D] in putinele momente in care am adormit...Imi ziceam ca nu s-a intamplat nimic, dar abia am asteptat sa se faca dimineata...La 8 am sunat la firma si am aflat ca e totul OK...Na, cam asa m-am distrat eu as-noapte...In felul asta am scapat de "visele" legate de tort... Aime, vreau sa vad pozeleeee...[q] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, m-am saturat. Eu nu mai suport sa ma simt furata la tot pasul. M-am dus la piata sa iau un saculet cu gogosari. Mare prostie am facut. Bineinteles ca toate stricaciunile erau in sacul ala, daca am 20% bun tot e ceva. M-a apucat bocitul, nu atit de pierderea banilor care, mai erau si imprumutati, cit de frustrare si revolta. Ma simt ca o inadaptata, s-ar parea ca daca nu esti nesimtit si nu stii sa furi nu poti rezista. Nu mai pot. Nicoleta si [url="http://community.webshots.com/user/belnicol"]Matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Am vazut si eu pe fuga foto de la "bostaniada". Vad ca s-au distrat si copilasii, nu numai parintii [;)] Any: bine ai venit. Adriana: felicitari pt. creatie. Frumos tortuletul. Nicoleta: bine ai venit in clubul celor nemultumiti. Asa e la noi, in Romania - nu mai comentez nimic. Oricum acum asa sunt majoritatea gogosarilor, buni au fost pana acum 2-3 saptamani. O saptamana placuta tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, incercati acum, plizzz si ziceti se vad...mare tampenie au facut astia cu noul yahoo [xx(], era o poza "nepublica". Danna [flo] ptr tine, ca tu ai venit cu ideea de intalnire si [flo] si Norei care a tinut garda sus. Cristina (palmirah) mey, ce mica-i lumea[:D], salutari Mihaelei [hia] (banuiesc ca m-a vazut in poze, ca altfel cum sa-si fi dat seama, nu? [;)]). Si vad din pozele voastre ca tare m-am mai hlizit [:D], da sa stiti pot fi si f serioasa [^] Ralu [pup] mey, ma faci sa rosesc [:I], data viitoare poate ne si vedem, acu' sanatate multa si un [pup] de la Vladut. Cristina (herra) multumesc mult de tot [flo]. Adi, daaaa, buna idee, ne sarbatorim Andreii (Vladu meu e si Andrei) din dotare la gramada...cu usturoi si alte bunatati...eu votez pentru [pk] Nicoleta, imi pare rau ptr tine, da nu mai fi trista, astia-s oamenii, unii din ei, si eu mor de revolta ptr cea mai mica nedreptate. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria
[hia] Am vazut si eu pe fuga foto de la "bostaniada". Vad ca s-au distrat si copilasii, nu numai parintii [;)]
Da' mai schimbati oameni buni / fete bune [;)] subiectul. Ca eu unul, ma oftic degeaba.[bang] Ce-ar fi sa comentati beuta de ieri pe privat? [:D] alexz & Codrut Ridente dicere verum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...