Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotia m-a inselat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Depinde de multi factori, decizia pe care o iei. Nici eu nu cred ca as putea trece, dar"niciodata sa nu spui niciodata", mi se pare insa cam mult, daca se intampla odata[xinpat] era altceva.

Nu poti sa intelegi mai mult numai daca vorbesti cu ea, dar nici atunci.....ce sa mai zic, ca nu inteleg la mine, dar la altul[bang][bang]

Chiar, aveti copii?

 

zepellina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Rufus.Ce rost avea sa-ti marturiseasca toate pacatele,mai vechi sau mai noi,cand ar fi fost de ajuns doar unul?Sau nu? Cred ca a vrut sa te doara tare tare chestia asta.

 

Miha id="red"> [8**] si [comoara] Robert id="blue"> (18 id="purple">nov 2004)id="purple">

 

 

[foto]

Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bunid="red">id="Comic Sans MS">

 

 

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!id="size3">id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by zepellina

Depinde de multi factori, decizia pe care o iei. Nici eu nu cred ca as putea trece, dar"niciodata sa nu spui niciodata", mi se pare insa cam mult, daca se intampla odata[xinpat] era altceva.Nu poti sa intelegi mai mult numai daca vorbesti cu ea, dar nici atunci.....ce sa mai zic, ca nu inteleg la mine, dar la altul[bang][bang]Chiar, aveti copii?zepellina


id="quote">id="quote">Din fericire sau ???nu stiu poate pot sa spun din nefericire nu avem copii. Poate daca aveam copii nu se intampla ce s-a intamplat, sau cine stie ...? Poate e mai bine asa sau poate era altcumva ???Atatea intrebari la care as vrea sa am un raspuns vreodata; offfffffCe-i viata omului pe pamant ?!!????geo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo,

 

noi nu stim daca nevasta ta minte.

sau daca "vorbele dulci" sint adevarul.

 

nimeni nu stie, in afara de ea.

putem doar sa facem supozitii, care nu conteaza.

 

Ceea ce conteaza este daca tu crezi ce spune.

si daca vrei varianta pe care ti-o propune ea.

 

Elise

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ruxij

Nu stiu de ce, dar eu il banuiesc putin pe geo ca a venit la impresionat gagici pe aci. Scuzele mele daca ma insel si suferinta omului e reala.


id="quote">id="quote">sincer, ma indoiesc ca ar putea cineva ramine cu impresia ca a ajuns pe un site de dating, oricat de confuzant ar fi netu' asta[:D]... Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ruxij

Nu stiu de ce, dar eu il banuiesc putin pe geo ca a venit la impresionat gagici pe aci. Scuzele mele daca ma insel si suferinta omului e reala.


id="quote">id="quote">[:)] Am vazut o emisiune la tv. (aia cu Andi Moisescu) in care se introducea conceptul de erou trist, ati vazut-o? Adica cica gagicile acum sunt impresionate de flacai frumosi dar tristi...cu probleme de toate felurile...Scuze pentru divagare, eu nu cred ca geo asta urmareste, dar nu m-am putu abtine sa va spun!poze multe cu noi"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Infidelitatea este condamnabila indiferent cine o practica ( barbat sau femeie ).

Eu una nu as putea sa iert sau sa uit. Si decat sa ma torturez singura mai bine arunc toti anii aceia la gunoi si divortez.

Pt tine cred ca cel mai bun lucru este sa stati separati o vreme si sa gandesti la rece, fara sa o ai in preajma.

 

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...