Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotia m-a inselat


Recommended Posts

Dupa parerea mea cred ca ai luat cea mai buna decizie![flo] Ea cum a reactionat la aflarea deciziei tale?

Cu siguranta vei gasi pe cineva care sa merite dragostea ta! Te cred ca ti-e foarte greu sa mai poti avea incredere in cineva dar nici sa nu lasi dragostea sa-ti fuga printre degete!

Multa liniste iti doresc!

 

Poate nu se obisnuieste sa daruiesti flori unui barbat.. dar tu le meriti! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

id="red">

Biby [floare3]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Geo, citesc si eu acum povestea asta. Felicitari pentru decizie. Tu macar nu ai stiut ce se intimpla, dar ea cum a trait in cloaca asta?

Si tu chiar nu ai banuit nimic? Adevarul e probabil undeva la mijloc.

Oricum, totul a fost un castel de nisip. Move on, mult succes si felicitari pentru o decizie inteleapta.

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

fugi cat poti baiete o astfel de femeie nu are ce cauta langa tine,o sa gasesti o persoana care o sa merite cu adevarat dragostea ta.Nu inteleg de ce sa casatorit daca dupa cateva luni te-a inselat.Incearca sa uiti si sa scapi de ea cat mai repede.Astia pocaiti crede-ma sunt cei mai parsivi oameni se cred niste sfinti cand de fapt sunt niste diavoli asa ca fereste-te.

 

ady

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ionasiu

Astia pocaiti crede-ma sunt cei mai parsivi oameni se cred niste sfinti cand de fapt sunt niste diavoli asa ca fereste-te.ady


id="quote">id="quote"> Nu trebuie sa generalizezi si mai ales sa-i bagi pe toti intr-o oala. Fiecare persoana e unica in felul ei, are propriile greseli indiferent de educatie, orientare sexula sau religie. Asa ca nu generaliza."O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ionasiu

Astia pocaiti crede-ma sunt cei mai parsivi oameni se cred niste sfinti cand de fapt sunt niste diavoli asa ca fereste-te.

 

ady


id="quote">id="quote">

 

Cum le stii tu pe toate [:D]

 

geo, iti doresc multa liniste si cred ca iti vei putea reface viata. S-a dovedit ca sotia ta nu a fost "pocaita" si imi pare rau pentru asta, sper ca nu vei ramane cu prejudecati ca cele de mai sus dupa aceasta experienta trista.

 

*****************************************************

I plan on living forever. So far, so good id="size4">id="Courier New">id="teal">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ionasiu

....Astia pocaiti crede-ma sunt cei mai parsivi oameni se cred niste sfinti cand de fapt sunt niste diavoli asa ca fereste-te.ady


id="quote">id="quote">Intii si intii...sorry ca sint off-topic...Ionasiuid="blue">, nu-mi dau seama cum ai ajuns la asa o concluzie insa eu spun ca e gresit sa crezi si sa mai si spui, cu vehementa, asa ceva ( despre oricine, nu numai despre pocaiti).Mai grav mi se pare ca sugerezi ca sotia lui geosorin id="blue">l-a inselat pentru ca e o pocaita parsiva si nu din alte motive. Mi s-a parut ca felul in care ai construit fraza a facut ca denumirea "pocait" sa sune dispretuitor... Sper sa ma fi inselat.Cred ca primul pas in a deveni mai bun, mai intelept, mai corect este sa nu mai aruncam pietre in altii ( stiu ca e deja banala expresia insa cred ca putini se gindesc cu adevarat la cum se face, concret, asta)p.s. eu nu sint pocaita, din intimplare locuiesc alaturi de citiva si nu am vazut la ei nimic iesit din comun, sint oameni ca mine si ca tine. Cu mult bun simt, nu?Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, imi pare rau ca treci prin asa ceva...

Spun asta pentru ca si eu sufar cam din acelas motiv.Asta e viata .Uneori nedreapta.Nici eu nu mi-am inselat sotul niciodata , dar asta nu-l impiedica sa fie acum un mizerabil.

Deocamdata sunt in vacanta si la fel ...voi lua decizia in ceea ce ma priveste cand revin in tara.E greu , dar daca tu ai ajuns la aceasta concluzie finala stii tu de ce , atunci probabil c ae cel mai bine pentru tine.

Viata nu se termina aici ...

Pacat ca nu a stiut sotia ta sa aprecieze ce are langa ea.

Iti doresc multa intelepciune si o viata minunata orice decizie ai lua.

 

Alexmona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei confidenti, va salut pe toti din nou.

 

Nici nu stiti cat de bine imi pare ca am luat aceasta decizie de a divorta, pentru ca abia acum fosta mea sotie isi arata adevarata ei fata si isi scoate coltii, a devenit o scorpie inimaginabila. La inceput cand i-am dat vestea ca am hotarat sa divortez, a inceput sa urle si sa planga implorandu-ma sa nu fac asta, apoi lucrurile s-au mai linistit; si precum linistea dinaintea furtunii tot asa s-a dezlantuit ea, incat mi-am zis ca nu as fi crezut-o niciodata instare de o asemenea violenta verbala. Cred ca e o foarte buna actrita, asa cum se spunea in mesajele precedente, dar mai mult, cred ca are si o problem psihica ,nu se poate sa fie altfel. A devenit isterica pur si simplu. Daca pentru moment imi plange sa o iert, nu bine isi termina fraza ca incepe sa faca precum o nebuna.

Nu am facut nimanui rau in viata mea, dar totusi nu stiu de ce soarta mi-a dat o pedeapsa pe care nu o meritam.

Singurul lucru pe care mi-l doresc este sa plece cat mai departe de mine sa nu ii mai aud de nume, sa nu mai stiu de ea.

Suntem total despartiti dar abia astept momentul in care voi fi in posesia actului de divort. Nu mai pot, nu mai am rabdare sa astept si am auzit, nu stiu daca e adevarat ( daca are cineva vre-o informatie ) ca la tribunal, la divorturi se ia vacanta pana in august si nu se mai lucreaza ceea ce inseamna ca asteptarea mea va fi lunga si interminabila. Va rog daca aveti informatii in legatura cu aceasta vacanta sa ma informati. Va multumesc mult si va mai tin la curent.

 

geo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...