Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori....(14)


Recommended Posts

nico, imi pare rau ca alexutu a trecut printr-o indigestie dar bine ca si-a revenit.krisztina a patit-o de la un suc la cutie, cu pai, de a ajuns la perfuzii. de atunci, nu mai primeste nimik ciudat. intr-una din zile a dat iama in chips-urile vecinutzului nostru care e f. gras dar maninca chips-uri. noroc ca am reusit s-o opresc la timp, i-am oferit la schimb kinder happy hippo[:D].

pe cine sarbatoresti? ceva dumitru?

 

 

 

 

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)

Poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetele, ce faceti? la mine miroase asa bine, fac prajitura cu mere ce ne-a postat-o Kati zilele trecute...vin deseara sa va zic cum a iesit... Kati, eu am avut o singura pauza azi-noapte, Marc s-a trezit la 2.30 sa vina la noi in pat,si m-a strigat insa Luca a dormit toata noaptea, cred ca e a doua oara in viata lui cand doarme toata noaptea, si azi dimineata eram obosita de cat am dormit, a ras si barabtu-meu cand i-am zis ca nu sunt obisnuita sa nu ma trezesc de 3-4 ori pt copii... Luca doarme acum, eu ma pun sa mai strangui pe aici, Marc se joaca cu dinozaurii...aseara la Metro i-am cumparat un ceas, ca de catva timp isi dorea, am fi vrut sa fie de mos nicolaie, dar l-a vazut, asa ca... va pupicesc si revin mai pe seara. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele! merci de preji claudia, e f buna..yam..yam, chiar mi-ai facut pofta si o pun pe mama sa o faca, ca eu am 2 maini stangi la facut prajituri.Mie imi iasa doar tortul cu branza si ala il mai fac.Praji cu mere am facut la sfintire multe multe... Ah! era sa uit, stii ca vorbeam noi pe aici de propolis unde se gaseste...eu am tot cautat pe aici si n-am gasit, dar m-am inscris din nou la Aloe Forever si o sa cumpar de acolo ca le-am consumat in tara si sunt net superioare fata de alte produse.de pe piata rom le cunosc pe toate, ca am lucrat intr-o farmacie naturista si le-am si testat acolo. Pretul e ok aici in Germania, cam 11 euro 100buc, au si polen care e la fel de scump.o sa le dau si la ai mei, ca nu st ce sa ma mai fac cu copii astia. Azi m-a sunat educatorea sa vin repede sa-l iau pe Alex ca se tine de ureche...si am mers cu al meu repede la el, apoi la spital si ce crezi ca avea..o infectie de mai marea frumusete de a trecut rep pe antibiotic. In fiecare sap merg cu cate unul la doct, asa ca am luat o decizie sa folosesc prod pe baza apicola si aloe, ca nu mai am treaba. Va pup si sper ca macar voi sa fiti ok miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna fetele inginerele! claudia, sar'na pt. praji. e yammiiii!!!!! ma bucur ca-ti place! miki, postezi te rog si tu prajitura cu brinza? mie imi plac chestiile cu brinza, de orice fel. cit despre raceli, nu stiu ce sa zic. cresc ei si se imunizeaza. la noi primul an la cresa a fost groaznic, una intr-una antibiotic. krisztina a facut cinci otite si au taiat-o de doua ori la timpan ca sa poata iesi puroiul. a fost groaznic. in primavara urmatoare am scos polipii si de atunci n-am avut nici o treaba cu urechile, doar bronsite si cu gitul: puroi, rosu in git etc. multa sanatate va dorim! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/album/560562082pmZksk?vhost=community"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai posteaza si Miki praji cu branza, am sa ma fac cat un butoi...ca din placinta cu mere am mancat numai eu jumate...si acum plang ca-s umflata. Miki, si eu sunt la dr cand cu unul, cand cu altul...Luca inca tuseste, dar nu mai am chef iar la dr. Pai cred ca sunt bune alea cu aloe vera, ar trebui sa cumpar si eu, unde gasesc? la www.aloeforever.de??? trebuie sa ma uit in internet. sanatate multa la toti bolnaviorii! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia, sa sti ca la noi am mincat eu aproape toata placinta ca la ai mei nu le-a placut. asa ca io ma fac butoi mai mare decit tine[bang][bang] miki, si io pe la doctori cind cu unul cind cu altul, cind cu amindoi, asa ca...asteptam sa creasca[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/album/560562082pmZksk?vhost=community"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor! Sunt un inginer amarat ca trebuie sa munceasca si in weekend [:(]....N-o sa inteleg niciodata talentul asta de a imi complica viata mai mult decat trebuie pe care il am...... Weekend placut! Iepumic [iepu] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=61c2re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//fr.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor as scrie cu cea mai mare placere reteta cu branza..dar eu fac ca nemtii direct din Backmischung, adica compozitiile sunt intr-un plic, eu doar le amestec la robot si il bag la cuptor, apoi iau celalalt plic si il amestec cu smantana subtire, cu branza si crema o dau la frigide.Dupa cateva ore il formez si gata aiesit de minune. Din pacate nu pot scrie retezta..asa le fac eu, ca sunt mai comoda si cum sunt catastrofa la praji sa imi iasa, ca la orice[bang]iasa. Doar Claudia poate face asta ca este de aici si paji cu pricina se gaseste la Lidl. Da..exista firma forever aici, ca de aici aplecat in romania, tipul care face sponsorizarea sta pe undeva langa mine, dar daca vrei mai multe amanunte scrie-mi te rog pm, ca nu st daca avem voie sa postam, ca or sa zica unii ca facem reclama...nu st asta. Mai multe amanunte ti le zic cu placere...eu ma bucur ca pot continua aici sa-mi cumpar, chiar daca am inceput in tara cu distributia. pupici si inca o data imi pare rau ca nu va ingrasati dupa prajitura mea. miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Si aici este Lidl, deci m-ai facut curioasa. Eu incerc sa ma bucur de we, as avea de munca dar nu este chef si nici nu ma bucur de we ca stau cu grija ca n-am terminat [bang], dar azi iau pauza ca nu mai pot. Trebuie sa fac curat, mancare, mai am cateva haine de spalat si sa-i cos ghiozdanelul asa ca nici o sansa sa lucrez. De asta ziceam ca mai bine acasa cu un bb decat si cu grija serviciului si cu treburile de acasa. Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...