Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat mai costa o nastere la Elias?


Recommended Posts

Asa e, pe T il urasc colegii. Ce vreti, invidie profesionala! Stiu sigur de la cineva care a lucrat acolo (tot dr). Si ce auzea de la acei "minunati" dr... Il considera un ciudat ca e vegetarian[alcool] Ca sa vedeti ce lume!

 

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

sigur e vegetarian. de cand sunt insarcinata nu pot suferii carnea. stiind ca trebuie sa mananc si carne pt ca are proteine m-am gandit sa-i spun lui T ca sa-mi recomande altceva. asa ca i-am spus : nu pot sa mananc carne. iar el mi-a raspuns: nici eu! pe un ton haios bineinteles.

 

Marinaid="red"> [gravi]15+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E divortat? Are o fetita tare draguta si ma intrebam de ce statea asistenta cu ea in alta camera in loc sa stea acasa cu mamica ei la ora aia...era destul de tarziu. Pacat.

 


If you don't stand for something, you'll fall for anything.

id="size3">id="Courier New">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu ca musca-n lapte: cum se numeste cu numele mic acest doctor Tutunaru si cam cati ani are? Nu de alta, as vrea sa stiu daca este cineva de care am auzit candva (desi din toate descrierile nu seamana deloc).

Si, avand in vedere ca tocmai mi s-a sugerat sa nasc la Elias: accepta tatii la nastere? Prefera cezariana sau nasterea naturala? La Elias se sta cu bebelusul in camera? Cati neonatologi exista la Elias?(Pun si eu niste intrebari...De unde sa stiti voi asa ceva? Dar ma intrebam daca exista medic de garda la neonatologie.)

Sunt cam curioasa. Oricum, multumesc anticipat pentru raspunsuri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Elias poti sta cu bebele in camera. Cand eram eu la reanimare Tutunaru a facut o cezariana la care a asistat si a filmat tatal.In trei zile cat am fost internata in Elias am vazut 4 neonatologi. Evident ca exista un neonatolog de garda, de obicei turele sunt formate din o asistenta de neonato, o infirmiera si un medic.Iar de costat o nastere te costa cat vrei tu pentru ca depinde de fiecare ce, cui cat si cum vrea sa dea.Miruna + [baietel] AlexeiPoze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...