Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

v-a luat mult sa treceti peste o despartire?


Recommended Posts

nu dupa o relatie de 3 ani in cateva ceasuri mi-am zis: barbatii ca el stau pe garduri....si gata a fost! [url="http://community.webshots.com/user/pozici_ana"][foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)[/url] [url="http://community.webshots.com/user/pozici_ana"][flo]flori din gradina mea[/url] "Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu a fost usor , dupa o casnicie de 4 ani nu mi-a fost cel mai usor sa privesc in fata realitatea , stii ce am facut ? am uitat de tot de el am plans cateva zile , dupa aceea am inceput sa merg cu Eric peste tot la plimbare in oras , astfel treceau orele mai repede , eram mai mereu ocupata , nu l-am cautat deloc nicic macar l-a telefon , pt mine a fost ca si mort , dupa 6 saptamani cand a venit sa ne vada l-am primit ca pe un prieten vechi , a stat cam o ora si la plecare el a plans si eu nu , nu mai aveam lacrimi , ...........de atunci au trecut multe si iar suntem impreuna sper ca pt totdeuna [huta] evi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
nu mi-a luat mult, ca eu am "initiat" cam toate despartirile importante. Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there... [loveyou] Cristina & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
cam o luna. depinde cat de rau te enervezi (kiar ma enervasem de-a binelea!)[:D] sau cat de mult te autosugestionezi, la modul "vai draga, si ce amintiri placute aveam, si cum ma strangea in bratze, si ce mai curgeau mierea si dulcetzurile pe peretzi si amorashii zburau prin camera".................[bang][alcool] asta e, dupa ani de zile am deschis okii, n-am mai fost orbita si am observat ca era un nenorocit. ca e plina lumea asta de barbatzi buni si cumsecade am gasit eu unul din astia pana la urma!!![amoras][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

10 minute - un sfert de ora[:D]- cat a durat pana sa ma intalnesc cu noul meu prieten, viitorul meu sot (ne cunosteam deja). Fostului i-am dat rapid papucii cand m-am convins ce om este. Mi-a parut tare rau ca mi-am irosit vreo 2 ani langa cineva care s-a dovedit a fi cu totul altfel decat il credeam, m-a dezamagit in toate privintele - asa ca tare m-am mai enervat, vorba ta, nepoztica[}:)]! Relatia dura de 4 ani, dar primii 2 au fost foarte frumosi, insa... FALSI, asa ca i-am sters cu buretele, nici pozele si alte souveniruri nu le mai pastrez, nu merita [xx(]. Cristina, mama lui [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C"] Robert, 14 decembrie 2002[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...