Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

v-a luat mult sa treceti peste o despartire?


Recommended Posts

Au trecut aproape noua luni si mai sunt inca momente cand doare la fel ca la inceput. [url="http://community.webshots.com/user/ingridmavru"]Poze[/url] One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 5 months later...
  • 1 month later...
de uitat nu mi-am uitat nici pana acum iubirile trecute... acum, imi amintesc cu placere doar momentele frumoase din trecut... asta-i prinipiul meu: dintr-o relatie sa retii doar momentele frumoase! in sufletul meu mereu vor avea un loc special. si mereu am incercat ca iubirile sa nu semene intre ele, ca intensitate, activitati zilnice, experiente, ganduri, povestiri... poate ca si iubirea actuala o sa fie candva doar amintire... insa o sa imi amintesc cu placere momentele frumoase petrecue impreuna... si, Dumnezeule, sunt atat de mult [:)] [il] ca sa nu mai bat campii, si sa scriu la subiect... cam 2 ani dureaza pana sunt gata sa ma "aventurez" intr-o noua relatie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
quote:
citat din mesajul lui gabriella1
doar cat s-a schimbat culoarea la semafor. Viata merita traita ,nu bocita dupa un natang! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
poi nu cred ca ai ajuns sa iubesti cu adevarat,sa simti ca e totul pentru tine sa ti se stranga inima numai sa te gandesti ca nu va mai fi al tau. teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...