Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (72)


Recommended Posts

Nico pana la urma am luat Indesit widl126 cu uscator. Desi mi-a fost cam hulita marca, dar nu am stiut ce sa iau, ca nu prea erau din astea 2 in 1. Am gasit doar Indesit, Ariston si Whirpool, dar Whirpool avea garantie doar 1 an si capacitate mai mica de uscare decat Indesit. Acum... om vedea daca am ales bine.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by cinta
si eu primesc haine cadou de la soacra-mea. in 4 ani de cand sunt cu sotul meu, in nici un an nu a stiutb sa imi spuna la multi ani macar. dar sa mai faca si cadouri.
Nici mie nu mi-a apus niciodata LMA de ziua mea, cu toate ca sustine ca ii sunt tare draga... Briza [s] sotului tau si multa sanatate. Sa te iubeasca mereu. Marina Biancai ii place tare mult la baita. Si acuma a inceput sa dea si din picioare. Cred ca in curand o sa ii facem baie in baie. Ca in bucatarie o sa imi ude tot prin jur. Tu cat mai mergi la munca? Eu dupa ce am implinit 30 de saptamani am intrat in prenatal. [mamica]Andreea si [bb] Bianca Maria [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_cicel/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jesia sa stapanesti sanatoasa telefonul. Si eu vreau sa il schimb, dar astept pana in decembrie poate apar ceva oferte. (si fie vorba intre noi... nici bani nu prea am acuma de dat pe telefoane noi...) Si sa mai acumulez puncte sa il iau mai ieftin. ca vreau ceva cu camera foto. Bianca mi-a facut-o azi-noapte. Aseara pe la 5 jumate s-a culcat si nu s-a mai trezit pana la 2 noaptea. Si a mancat, apoi am pus-o la somn. Ce credeti ca a facut dupa ce am pus-o in patut? G... aa... eee....g... A inceput sa povesteasca. Eu nu mai puteam de somn si ea avea chef de povesti. Ca doar a dormit destul. Si m-a tinut pana la 3 jumate de vorba. In timp ce iubi...sforaia, nu gluma [bang]. Si apoi nu am mai putut sa adorm decat pe la 4 si ceva. LA 6 jumate m-a anuntat ca e plin pampersul si trebuie schimbata...si ii e foame... apoi pe la 7 a adormit. Eu, fericita tare ma pun langa ea in pat (am pus-o in pat cu mine). La 8 s-a trezit si de atunci are chef de povesti. Abia de jumate de ora a adormit, dar eu nu mai am somn. Acuma sunt curioasa cat doarme. Ar trebui sa iesim afara pana nu ploua...sau...ninge. Ca apoi... nu mai putem sta 4-5 ore la plimbare. [mamica]Andreea si [bb] Bianca Maria [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_cicel/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by NicoletaB
eu nu am avut probleme cu aceasta marca si ce anume nu le-a placut celorlalti la aceasta marca?
Pai au zis ca-s prost facute, cu piese de proasta calitate si nu foarte rezistente, cei mai mici rulmenti, nusce placa sudata in loc sa fie prinsa in suruburi, si daca ti se strica de trebuie sa ajungi dincolo de placa aia, iti dai seama. Plus ca dupa ce am comandat-o am mai si citit pe ceva site (strainez ce-i drept) ca se vaicareau 2 ca li s-au stricat masinile, la unul fix dupa ce i se terminase garantia, si la celalalt dupa 2 luni de la cumparare. Eu sper totusi sa fie ok, si frigider tot de la Indesit am, si n-am avut baiuri cu el pana acum. E drept ca abia la sfarsitul lunii asteia iese din garantie.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

povestea ta imi aminteste de o faza patita de un agent de vanzari de la sot de la scarbici era cel mai tare agent care vindea numai o marca de centrala termica, care in 5 ani de cand o comercializa firma nu venise unul ca are nevoie de reparatii si-a facut casa si a cumparat-o si el, in 2 ani de garantie a reparat-o de 8 ori (asta acu 1 an) si in continuare e singurul care are probleme cu marac respectiva tine de noroc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu si eu ca tine de noroc. De aia sper sa fi avut noroc sa fi prins o masina bine facuta, care sa functioneze ok. Mai, dar omul ala daca a ajuns s-o repare de 8 ori in perioada garantiei, nu era normal sa i-o si schimbe? Se mai defecteaza chestiile, dar nici chiar asa.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...