Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (72)


Recommended Posts

Era ideea ca acum nu se mai fac lucrurile ca si acum cativa ani, ca acum cativa ani erau marci bune. Ei, cum mi-a fi norocul. Incep sa ma panichez, ca mi-am dat seama ca azi e deja 2 noiembrie si astia mi-au promis mobila pe 10 si azi cand am vorbit cu ei mi-au zis c-au fost plecati la Bistrita nu stiu cate zile... nici vorba de mobila mea... parca vad ca iar iau tzeapa si ma intarzie...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt plina de nervi [haibat]... trimit mesaj la 1405 sa primesc o frumoasa imagine, si imaginea nu mai apare...cica trebui telefonul setat la internet sau astia mi-au dar teapa [q] si ce urs frumos era in poza [bang] [url="http://community.webshots.com/user/jesia101"]Pozele mele[/url] Ce nu te doboara te face mai puternic [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico e cam putin probabil sa gasesc in comertz ceva care sa se potriveasca exact, cum eu stau in vila totul e neconventional, ceea ce se gaseste in magazin e facut putin pe standard conform apartamentelor la bloc. Plus si alea, ca sa nimeresti si sa-ti placa si la culoarea care sa se potriveasca... mai greu. Eu incerc sa mobilez conform spatiului pe care il am (de exemplu in dormitor in loc de dulap am facut un fel de debara, arata foarte bine, dar nu se putea face decat la comanda). Astea sunt riscurile... trebuia sa ma invat deja ca mesterii is neseriosi... Bine macar ca termin acum cu ce am si o sa mai treaca niscaiva vreme pana o sa mai am nevoie de mobila...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot indesit am si masina si frigiderul. si mama masina tot Indesit. Eu chiar sunt multumita de ele. Prima spalare eu am facut-o la programul cel mai lung, ca sa fiu eu sigura ca s-a curatat totul din ea. Jesia sa il stapanesti sanatoasa. Eu tocmai am primit d ela sot un Samsung X 660 si nu pot intra pe net si sa pun pe el poze si alte balarii, desi are Vodafone live...si in carticica zice ca se poate. Dar m-am mai interesat pe niste site-uri si se pare ca e vrajeala, si ca intr-adevar nu merge. briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata nico primesc ceaiul cu mare placere pe frigul asta...mai ales ca la munca nu am unde sa-mi fac. offf mai fetelor, ninge, a venit frigul si eu nu mai am cu ce sa ma inbrac, ad nu ma mai cuprind gecile la burtoi. e bine c aintru in prenatal dar tot o sa mai ies pe afara, ba chiar vreau sa merg si la munte.eeeeeeeeeheeeeee sa aveti o zi buna Marina [gravi]28+[fetita] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/marinabelea/album?.dir=/fe8fre2"]burtika[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza, a venit iarna ... eu sunt depresata, iara merg toate pe dos... Masina am pus-o in functiune aseara, am bagat un program de 45 de minute, sper sa fie ok. A mers bine, adica fara zgomote ciudate, a trecut prin toate etapele prin care era necesar... baiul e ca azi se incepe tencuitul in incaperea unde am pus masina, asa ca vreo saptamana pana termina n-o sa o pot folosi [q].
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...