Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitatea Polizu, dr. Claudia Sai


Recommended Posts

Buna ziua , Sora mea urmeaza sa nasca luna asta un baietel [bibe]. Initial trebuia sa nasca la spitalul Elias insa pentru ca nu sunt locuri pentru cezariana acolo i-a fost recomandata dr. Claudia Sai de la Polizu. Este foarte nelinistita pentru ca schimba medicul si spitalul pe ultima suta de metri. Daca puteti sa ma ajutati cu ceva impresii despre doctorita si spital (conditii,atitudine, tarife) pentru a o linisti va sunt recunoscatoare. Eu am nascut la spitalul Polizu acum 2 ani cu domnul Mihailescu Gehorghe si am fost foarte multumita. Multumesc anticipat [pup] "Priveste drept inainte, si daca pamantul pe care-l cauti nu exista ,Dumnezeu il va crea anume pentru tine pentru ati rasplati indrazneala."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Imi pare rau ca nu am vazut mesajul tau mai inainte.

Eu am nascut cu doctoritza Sai Claudia,cezariana.M am mutat la ea de la doct f bun Niculescu din Giulesti.

Este o doctoritza exceptionala,foarte atenta si iti explica tot ce intrebi.

Sa stati fara griji si sarcina usoara[flo]

 

 

 

Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Teledon pentru Denis-5 euro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna laureta,

 

Multumesc pentru raspuns [pup].

Conteaza foarte mult pentru sora mea care s-ar putea sa nasca astazi.

Am mari emotii.

Mai mari decat atunci cand am nascut eu [:D].

Am vazut ca fetita ta e nascuta in aceeasi zi cu mine si este mai mica decat baietelul meu cu 3 luni.

Multa sanatate tie si fetitei.

 

 

 

 

 

"Priveste drept inainte, si daca pamantul pe care-l cauti nu exista ,Dumnezeu il va crea anume pentru tine pentru ati rasplati indrazneala."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by NanaMotoc

Benedict Ancar este tot un ginecolog foarte bun la Polizu.nastere usoara si un bebe sanatos![flo][flo][flo]Nana MotocFotografii cu noi


id="quote">id="quote">Era vorba de Dr Sai nu ce medici sunt buni la Polizu,ca acolo sunt destui medici foarte buni.Azi te am tot citit la niste raspunsuri de imi vine [fuga]id="size1">Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

Ieri 12 Aprilie 2006 sora mea a nascut o frumusete de baiat (3 800 kg) si spre surprinderea noastra nu a mai fost facuta operatia de cezariana.

A nascut natural dupa 5 ore de travaliu. Sunt amindoi bine si maine se pare ca o sa plece acasa.

Doamna doctor a fost foarte draguta si cred ca s-a ocupat cum a putut mai bine de sora mea [:)]

 

Multumesc pentru mesaje si nastere usoara viitoarelor mamici si sanatate bebeilor.

 

"Priveste drept inainte, si daca pamantul pe care-l cauti nu exista ,Dumnezeu il va crea anume pentru tine pentru ati rasplati indrazneala."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...