Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Si totusi...viata nu e cum o credeam...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Aici sint fete fantastice!Si nu sint deloc bine!Traiesc un cosmar care nu se mai termina!

Sotul meu se comporta cu mine de parca i-as fi cel mai detemut dusman!atita raceala are in privir si in vorbe de parca vrea sa ma inghete!In schimb isi revarsa toata dragostea pe fetita!A stat aseara numai cu ea, s-au jucat, a tinut-o in brate..s-au pupat...Iar eu ma uitam si nu puteam sa inteleg de unde atita raceala pentru mine...Ma considera vinovata pentru ca am luat masuri, dar nu o sa inteleaga niciodata ca am facut-o pentru noi...De dimineata am fost impreuna sa o ducem la gradi pe fetita si cind s-au depspartit a pupat-o si i-a zis Te iubesc!Eu am coborit mai tirziu si cu toate ca pleaca in delegatie ptr 3 zile mi-a zis Pa!si atit!M-a durut f tare!

Nu inteleg! Cum se paote purta asa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elasid="red">........sunt convinsa ca in acesti 2 ani ti-a fost foarte greu .[V] Oricum, bine ai facut ca ai pus piciorul in prag si l-ai dat in gat parintilor lui si celorlalti. [flo]

 

 

Offff....oare ce au altele in plus de inebunesc barbatii???[bang]

 

Did="teal">.id="limegreen">Kid="teal">.id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elas , draga mea ...te rog din suflet sa nu mai suferi.Cred si stiu ca iti cer imposibilul dar ce rezolvam daca suferim atat ???

Am ajuns la concluzia ca ne distrugem , iar copiii nostri au nevoie de noi.[flo]

Al meu se pare ca se poarta din ce in ce mai bine.La copil merge des , cu parintii mei discuta afacerile firmei.Se pare ca le cere pareri...inainte era cam ...

Acum parca simte ca e rau fara mine.Pai sa simta.

MAMA LOR!!!![neand]

Ma tot gandesc ...mai rau decat mi-a fost nu cred ca se poate .

Asa ca ori se face cum a fost ori ...via.

Ce o fi o fi...eu am luptat...mi-as dori sa fie bine , dar ...

In rest ce mai faceti???

Cicina am incercat si nu am putut intra ...

Cred ca nu am activat ceva...

Cum sa fac???[flo]

Va pup pe toate

 

 

Alexmona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incerc Alexmona!Va multumesc ca simteti alaturi de mine!Ma doare ca nu a inteles nimic din ce am facit ptr noi in ultimul timp!Iar raceala si tensiunea dintre noi ma exaspereaza!Am sperat ca se trezeste si isi da seama ca nu e bine cum procedeaza, dar nimic...

Ma bucur ca macar la tine e mai bine!

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bblush, povestea ta m-a facut sa urasc barbatii de 10 ori mai mult, ca degeaba asa se numesc.

Sincer, nu stiu ce-as face daca as fi in locul tau, poate as sta o zi, doua, trei, sa ma gindesc daca merita sa lupt pentru relatie. El zice ca te mai iubeshte? Cit de mult isi iubeste fetita? Fetitza e atashata de el? Esti independenta financiar? Cum crezi ca ar reactiona daca s-ar intoarce si nu v-ar gasi acasa? Ai adus in discutie despartirea?

 

Incearca sa te relaxezi, si gaseshteti acel EU interior, apoi fa-ti ordine in ginduri si gindeste la rece totul. Emotiile impaienjenesc mintea si te provoaca la fapte nechibzuite. Eu te imbratishez si-ti trimit o parte din puterea mea si sa ai incredere in tine, sa ai incredere ca vei izbuti, pentru ca nu exista sa ploua mereu. Nu-i asa?

 

Elas, fii tare! Esti bravo ca ai luat o atitudine! Fii asa in continuare si tine minte ca nu-i voie sa te uiti la el in ochi cind ii vorbeshti. Ochii tradeaza disperare atunci cind sufletul e singerind. Lupta pentru fetitza ta!

 

Mei fetelor, eu nu am timp sa intru pe chat. Mai scrieti despre voi si pe forum, ca mi-e dooor de voi!!!

 

Va pup si va simt aproape!!!!![flo][flo][flo]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao din nou ...tuturor

Elas , sincer imi pare rau ca treci prin asta , mai ales ca stiu cum e, dar viata noastra nu se sfarseste aici.

Avem in fata ani buni pe care sa-i traim fericite .

Si , nici la mine nu e bine.Am vb . cu ai mei la telefon si mi-au zis ca e altfel , dar nu fata de mine.Eu nu am mai vb cu el si nici nu intentionez sa o fac .

Are timp sa-si revina pana in septembrie (ca am inteles ca e vacanta la tribunal) , si dupa ...oi vedea , nu-si revine ...sa fie sanatos.

O sa -si dea ei cu capul de pereti , dar mi-e frica sa nu fie prea tarziu.

Si cu mine se purta rece , poate s-ar purta si acum , dar nu mai are cu cine , si daca face in continuare pe nebunul ma gandesc sa fac afiguri cu ...VITA sau MUUU cum vrea ea s-o numesc si [recevere]

Eu nu stiu ce o fi in capul lor??

Stau si ma intreb ...oare VITELE astea de doi bani nu au altceva ce face???Trebuie sa distruga casnicii??'

Fetelor sa ma scuzati pentru vocabular , dar sunt asa furioasa ca-mi vine sa-i[poc]pe toti barbatii astia aiuriti , care fac sa sufere femeie de langa ei.

Sunt constienta ca sunt si barbati fara astfel de probleme ...cu ei nu am nimic , dar pe ceilalti [neand][neand][neand]

dragele mele ...fiti intelepte si ...va pup

Si mai ceva , draga mea Elas ,te rog din suflet sa te detasezi un picut .TE ROG , NU MAI PLANGE.

FII TARE!!!!

 

Alexmona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Fleur!

Din nenumaratele discutii avute, el sustine ca nu ma mai iubeste!Dar in schimb isi adora fetita!Si nu sint numai vorbe!I se lumineaza fata cind o vede...e topit dupa ea!

Nu imi pare rau ca am luat atitudine!am vorbit despre despartire!El chiar ma ameninta ca divorteaza f curind!Dar ameninta cu asta de mai mult de un an...

In momentul asta imi simt sufletul gol si o mare disperare!Dar sint convinsa ca o sa trec si peste asta!

Mai ales cu atitea fete fantastice linga mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexmona, nu stiu ce e in capul lor si nici al vitelor!

Stiu insa caci ma cunosc f bine...ca daca apuc sa plec nimic nu ma mai intoarce din drum!Indur multe, dar cind iau o hotarire nimic nu ma mai intoarce inapoi!Si sint f aproape de ea...S-ar putea sa realizeze cindva ce mult a gresit, dar va fi mult prea tirziu ptr mine!

Am luptat cu toate armele si crede-ma nu imi pare rau, dar simt ca numai pot si nu merit sa traiesc asa!

Indiferent cit de mult e atasata fetita de el, o sa reusesc sa o fac sa inteleaga ce s-a intimplat!Am un copil minunat si sint sigura ca ne vom descurca!

Pina la urma asa cum ai zis tu, ei au de pierdut!

Mi-am sters lacrimile si va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parca vorbesti de mine , draga Elas !!!atunci cand povestesti despre tine.

Si al meu e innebunit dupa copil si m-a amenintat cu divortul , dar se pare ca sunt prea lasi s-o faca.

Asta e !!!!

Nici nu mai stiu ce sa zic ...sincer .Parca sunt copie la indigou.

Al meu nu are frati ...dar mai stii???

[grup] suntem aici o adevarata forta.

Stiu ca ma aude cineva , adica voi [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup], (la toate v-am dat un pup) si ma simt mai bine.

Fleur , la tine se mentine situatia???

Sper sa mearga din ce in ce MAI BINE.

Ixxi , tu cum esti???

Bblusha, esti bine??'

Scrieti-ne

Dandush tu esti cea mai EXOTICA , fata fantastica din grup.

Cred ca ti-e dor de tara .Cum e in Japonia ???

Pupici

Cicina ...HELP cu mesengerul.

 

Alexmona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...