Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Si totusi...viata nu e cum o credeam...


Recommended Posts

Alexmona, ma bucur enorm ca esti mai bine. Te pup si curaj, inainte!!!

 

Elas, unde esti, draga mea, cum te mai simti?

 

Bblush, ce mai face al tau?

 

Ixxi, ne mai citeshti?

 

Fetelor, eu am fost privata de somn un an intreg, copilul mi-a fost agitat si daca dormeam 2 ore pe noapte era bine. Nu-i de mirare ca ma simt uneori la capatul puterilor. Asa ca, acum fac un tratament cu somn. De cind l-am dat pe baiat la gradi, dorm cit de mult pot, mai beau ceauri calmante si fetelor, mi-e mult mai bine.

 

Sunnyday, esti o scumpa si ai mare dreptate, trebuie sa ne impacam cu noi insine, trebuie sa ne iubim si sa ne pretuim la justa noastra valoare, trebuie sa avem incredere in fortele proprii [sofer], chiar daca ne vine foarte greu acum.

 

Eu am gresit totusi cu ceva, am gresit ca toata greutatea copilului, am luat-o asupra mea. "Lasa, dute sa dormi, tu doar lucrezi maine"...saracul, si-a gasit si altceva de lucru'. Astfel el niciodata n-a stiut cum e sa te trezesti noapte de 10 ori si mai tirziu sa nu poti adormi de oboseala.

 

Am mai gresit ca l-am neglijat. Mama lui, oare nu era suficient cit ma zbateam cu cresterea copilului?! Cred ca am simtit doar eu minunea copilului, el insa, a fost egoist, s-a gindit numai la el...ce dobitoc[bang]!

 

Dar nu-i nimic, se intorc ele vremurile odata! Eu sunt razbunatoare[}:)], de ce sa nu recunosc, si-l voi face sa-si dea seama de greselile pe care le-a facut[sm].

 

Maine e ziua tatalui aici. Sa-i fac un cadou fetele, ce ziceti?!![;)][:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!!!!!!

Ce mai faceti???

Draga Fleur si eu cred ca am pierdut oarecum legatura cu el atunci cand a aparut copilul.

Dar , oare era asa de greu de inteles ca eu inca il iubeam , dar trebuia sa am grija si de puiutul nostru????

Si la fel nu l-am implicat in cresterea copilului ca ...merge la servici ...saracul.

Si eu practic l-am cam crescut singura pe fiul nostru , ma trezeam de zeci de ori in noapte ...ba biberoane , ba colici ...dar nu-l deranjam ca deh...muncea si se pare ca a inceput sa munceasca mai mult.[bang]

In loc sa aprecieze ...uite ce face.

dar nu-i nimic ...se invarte roata.

Va pup

Sper sa ies din nebuloasa asta !!!!!

Cicina nu ma descurc ...cu mail pe privat ...nu ma lasa ...dar mai incerc.

Te pup.

Restul fetelor???

E de bine!!!!!Sper!!!!

 

Alexmona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu o bere in fata si o ureche la meci, citesc ce-ati scris.

Fleor sigur ca trebuie sa-i faci cadou doar e tata,cumpara-ti ceva pentru tine ca sa-i incante ochii lui.

Alex trebuie sa inveti sa inoti si la propriu si la figurat, e important sa stii sa stai la suprafata in orice imprejurare.Mai cazi un pic la fund cum ai facut aseara, iesi la suprafata...Si asa mai departe.

Pupici la toate sustinatoarele celor care trec prin aceste situatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...