Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (82)


Recommended Posts

Salut! Ioana mi-a varsat castronul cu mancare in brate azi, m-am enervat de numa! Imi pare rau sa aud tot de puiuti bolnaviori. Tudor e mult mai bine, nu am fost nevoiti sa intrerupem gradinita. Le-am trimis un mail suparat rau de tot la LR. is curioasa ce mai imi raspund de data asta. Cica nu retrimit coletul pierdut pana nu se clarifica cu cecul pe care mi l-au trimis ei, suma pentru care oricum facusem refuz la plata de o luna jumate iar cecul nu il pot refolosi. Oricum ei mi-au tris 2 cecuri , dar numai de unul s-au poticnit. Ada, virozele nu trec cu antibiotic, ba mai mult le faci rezistenta la antibioticu respectiv. La Tudor nu i-am dat decat de 2 ori antibiotic de cand e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi, scrisese o tipa azi la subiectul LR ca i-a zis Sabine ca daca nu trimite CEC-ul inapoi nu-i mai da voie sa comande.[bang] Tu ai mai fost pe la banca sa vezi ce-i cu refuzurile de plata? Vad ca mie nu mi-au zis nimic de CEC-uri inca. Nici eu nu prea am avut probleme cu Dragos cu racelile si cu antibiotice, daca ar fi si Adelina asa...[^]
[mamica]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][8**] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, astia de la LR chiar sunt batuti in cap. Ei considera ca eu le sunt datoare, din cauza cecului. Banca e obligata sa ne dea un raspuns in 465 de zile. stiu de la Daianu( ai intervenit el la un mom dat pe subiectul LR) care lucreazza la antifrauda pe internet. Astia de la banca habar nu aveau care e procedura si cat dureaza. Am sunat ieri si abia azi m-au sunat sa imi spuna cum sta treaba. Eu am facut refuzul in 4.09 si le-a trebuit 4 zile sa il inainteze, asa ca prin 25.10 trebuie sa ma astept la un raspuns. Acum mi-am verificat "suivi"... le-am cerut ieri printre altele sa imi deblocheze comanda din 21.10, asa ca azi a disparut total de acolo.[bang]Pentru asta nu imi luasera banii, dar oricum... o zi pierduta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am dat anibiotic Iuliei pentru rosu-n gat, acum a apucat-o viroza. Dar oricum, de cate ori am fost la doctor, oricare doctor, ne-a presris antibiotic! Ori ca a fost viroza, ori altceva. Ii detest ca nu stiu mai mult... Iar eu antibiotic copiilor nu le mai dau. Ma duc oricum acum pana la doc de familie sa le asculte plamanii la amandoi, sa nu fie ceva mai grav, si sa ii spun despre Iulia ca o tot doare burtica. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flavia bulbii se scot cand incep sa se usuce frunzele.se pastreaza asa cum se scot sub forma de gramada in pivnite,pe un ziar sau intr-o cutie de carton. gabi eu nu am avut nici o problema cu nici un cec,banii mi i-au ridicat de pe card,maine e o luna si pauza colet.azi le trimit si eu email.chiar m-am suparat.si chiar mai vroiam sa mai comand la ei.de suparare am pus o comanda pe strawberry sper sa fie mai seriosi. cine mai vrea bulbi de cana in toamna asta am o adevarata recolta[:D]e bine venit.singura problema e sa veniti sa-i scoateti ca eu chiar nu am cum. alina si bulina Elisa [zana](20 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Ceau fetele! Avem 5 dinti![bis] Gabitzica, am citit in ziar ca in partea dreapta a Vlicului o sa fie caldura de sambata.Nici noi nu avem deloc pentru ca la noi e apa in pivnita si cica nu se poate da drumul la caldura. La multi ani Cristi (Susu) cu intarziere! [pup] la bolnaviori. Maia e bine.A scapat doar cu muci, dar am fost totusi la doctoritza pentru linistea mea sufleteasca si a zis ca-i ok. Ma duc sa citisc din urma ca am bagat de seama ca n-am mai intrat cam demult si sunt in urma cu stirile[:D][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina.a, tu nu ai avut problema cu cecurile pentru ca tu nu ai prins perioada din iulie cand ne-au tras teapa, adica ne-au luat banii de pa card dupa care au decis sa nu mai livreze in Romania. Ne-au trimis cecuri pe sumele respective, dar nu suntem obligati s le incasam , termeul de incasare poate ajunge si la 90 zile, iar comisionul e 10 euro pe cec. Ce ai comandat pe strawberry? Sunt foarte seriosi. Eu am primit 2 colete. Sunt foarte bine ambalate. Singurul inconvenient este ca trebuie a ridici coletul de la posta vama din Micalaca si au program numai miercuri si vineri de la 9 la 15. Ce m-a deranjat ca la prima comanda am ales cadou anticearcanul stilla, dar nu am avut optiune de culoare, asa ca e forte inchis, cred ca pentru creole, deci nu il pot folosi.Mai bine alegeam un fard de ochi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...