Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul coafezelor - stylistelor ( 2 )


Recommended Posts

"De cand ma stiu am avut probleme.

"Nu reusesc cu nici un chip sa fac bietul meu par sa fie nu o ciumafaie ci o coafura.

 

Lungime medie + fir moale si subtire + desime medie"...citat din Ecmy. Aplicabilitate la mine : 100%.

 

Imi puteti recomanda pe cineva in Cluj? Ca si eu sunt disperata in ceea ce priveste aceasta problema si nici maar un permanent de volum nu pot sa-mi fac deoarece alaptez.

 

Multumesc,

Ioana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 117
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am mare nevoie de ajutorul vostru!!!!!!!!!!!sunt disperata!!!!!!!!!!!sunt bruneta- sau mai corect spus am fost timp de 4 ani, si intr-o frumoas azi cu ploaie torentiala m-am gandit sa ajung al un ciocolatiu - cum e penelope cruz in ultima reclama la nu stiu ce vopsea fara amoniac de la l'oreal. neavnad nici o idee buna si nici bani sa merg la coafor am mers la un magazin si am cumparat un recital preference de la l'oreal care cica deschide super bine culoare si evidnet mi-am luat o nunata de blond k sa deschid un pic negrul de il am in pleata. mi-a aplicat vopseaua o prietena incepnad de la varfuri si doar putina de tot la radacini - pt k am un saten deschis natural- si l-am lasat pe radacini numai 10 min. surpriza la radacini sunt un blond inchis (sau saten deschis cu usoare tendinte spre roscat fin)draguta culoare, dar in rest -adica 2/3 din par - neagra corb. am descoperit pe site tehnica decapajului. in ce masura mi-ar afecta mie parul acest procedeu - eu am parul subtire si de lungime medie tuns filat si totusi parul meu este destul de greu si sta lipit de varful capului fara volum- sau cel mai bine ar fii sa iau iar o vopsea neagra si sa astept sa scot negrul cu foarfeca in timp . va rog mult de tot sunt disperata arat k o traseista blondina la radacina si in rest negru corb. ajjuutooooooooooooooooor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara...si scuze de absenta, dar eu scriu acum si pe Supereva, tot legat de coafura, asa incat mi-e foarte greu sa raspund si acolo si aici, in limita putinului timp liber pe care il am.

Asa ca , daca aici nu ma gasiti, acolo cu siguranta citesc si raspund zilnic...

 

Sa luam urgentele...

Crysa 85,id="red"> decapajul e o tehnica ok, daca e facuta de cineva care o stapaneste si foloseste produse profesionale.

Dar, daca eu as fi in situatia ta, sincer, m-as face iar bruneta, cu Loreal Casting, fara amoniac si as astepta sa scap in timp, treptat, de negru...

 

Jonica,id="red"> in Cluj nu stiu pe cine sa-ti recomand, dar, te asigur ca iti poti face permanent si cand alaptezi, fara probleme...

 

Gwendoline,id="red">An-k,id="red">Tino,id="red"> va ajut cu placere, daca puteti haideti sa discutam

AICI

 

Mama lui Alex,id="red"> ca sa nu va mai chinuiti atat, hai ca va vand un pont[;)]( desi secretele astea nu se vand..), cumparati-va de la Kallos - silver reflex, si veti avea ce va doriti...

Nu stiu daca se mai gaseste in farmacie, Rival( e o solutie, mov, roz, etc).

Se pun 5 picaturi la 1/2 l apa.

 

Valiburu,id="red"> sincer, suvitele nu mai sunt in actualitate, vorbim doar de mese, mie imi place ciocolatiu cu mese aramii...

 

Mia,id="red"> da... chiar saptamana asta am tinut un seminar, bobul e super la moda...am pus pe supereva si linkuri cu modele de tunsori...

 

Sa fiti frumoase...

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

 

[tv] MONTAJ INES

 

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">

 

 

[tv] Sweet memories

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Buna fetelor, s a vorbit aici despre tincturplantid="red"> de la Hypericumid="red"> si ceai pt. intretinerea paruluiid="red"> produs de Europharmid="red">, stiti cumva de unde le pot cumpara? M ar interesa si alte prod. de la Hypericum. Nici online nu gasesc sa fac comanda. Se gasesc cumva si in Bucuresti? Merci mult. Pupici[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Acest mesaj l-am 'recuperat' de la capitolul 1:
Citat:
citat din mesajul lui fluturas85
bunasunt mada din bucuresti si sunt coafeza de 5 ani si ma bucur ca exista si acest club.lucrez pe langa mall vitan si i-au sal fix plus procent imi convine.pupiciiiii
align="right" id="quote2">
Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, [foto]Fotografiile noastreFilmulete cu shtrumphiPoveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...