Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sp. Stanca - Cluj


Zuzi

Recommended Posts

quote:Originally posted by mihatocae

Monica, ce coincidenta!!!Si eu am nascut tot in 7 iulie...la Gine 1, la ora 9 dimineata. A iesit un Luca mic si dragut dupa numai 3ore si ceva de travaliu. Am avut anestezie peridurala, Doamne iti multam pt cine a inventat-o. O recomand cu caldura, cu conditia sa vorbesti dinainte cu anestezistul , nu sa lasi pt ziua nasterii. Sper ca cei doi baietei ai nostri sa fie sanatosi si cuminti.


id="quote">id="quote">Sa-ti traiasca si tie bebelusul, sa se faca mare, frumos si sanatos si sa va bucure in fiecare clipa a vietii voastre! Ptiu...da' ce noroc ati avut voi cu asa un travaliu scurt...io la ce noroc am de obicei, nu m-as mira sa intru si la cezariana de urgenta...ia uite ce prostii m-am apucat sa vorbesc....[bang]...Adevarul e ca mi-e o frica de nastere...ca nici nu vreau inca sa ma gandesc ce si cum...[pup]-ici la toate!Oana [gravi]17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna mamicilor

cand va aud prin cate se trece pt a avea un copil zau ca ma apuca groaza. eu am fost internata in clinica stanca in februarie si pot sa spun ca am fost multumita de conditiile de acolo si de personalul de serviciu.

vreau sa va felicit pe toate pt bebelasi pe care ii aveti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...