Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Impreuna, Timisoara (42)


Recommended Posts

Se pare ca nu plecai inca...al meu a vrut aseara da n-am vrut io sa merem noaptea....asa ca azi si-a mai gasit de lucru pe la firma...plus cumparaturi de facut...asa ca ...macar pe la pranz sper sa plecam...

 

Doris galeria ta cu pamatufu si telu cred ca i-a ajutat pe stelisti....

M-am ciupelit aseara...si pe bani grei...a zis Jaki ca pe banii aia ma tundea el si poate chiar mai bine...acum sunt si io putza ciufulita cum le zice el la fitzoasele care umbla prin mall...

Pijama e un bun cadou daca jucarie deja ai luat...

 

Ana...sti si tu cum se spune...nu-i pacat ce bagam in gura...ci ce scoatem...am ajuns la concluzia ca spiritul sarbatorilor era mai puternic pe vremea lui Ceau...crestinismul era interzis,...nu erau de toate ca acu...acu toate zilele-s la fel aproape...sau poate ca atunci vedeam lumea prin ochii unui copil...cine stie...

 

Gabi spor...

 

Vali...ma bucur ca esti bine....aeriseste-te bine la Romanesti...ca tu saraca vrand nevrand esti afumata cu serviciu tau...

 

thessa, bulina, mariaa, pako,dorsila,ciocolata cu piper...tre musai sa ne cunoastem...o intalnire speciala pt boboace...desi pt unele dintre voi care suntetzi mai vechi pe acia sunt io boboaca...

 

amutza, ana_party....pe unde sutetzi

 

va pup si va urez spor in toate...

 

 

Io acu profit sa bantui pe acilea ca de saptamana viitoare...nu se stie...se intorc puiutzii mei...mance-i mama de cocolici ca mi tare dor de ei...deja mi se pare ca sunt mama denaturata...ca-i neglijez...iar ca pe mama o suprasolicit....da ia a vrut sa-i ia...

 

mihi ciufulita

 

 

POZE [foto]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ciao, fetele!

In primul rand tin sa va spun ca ma bucur tare mult ca ati povestit toate planurile pentru zilele de sarbatoare. Parerea mea este ca, povestind astfel, suntem parca mai impreuna.

 

Din pacate pentru mine ziua a inceput cu belele. Mi-a facut explozie cauciucul de la masina si nu stiu cum am sa ajung sa/l schimb astazi. Maine va fi totul inchis si riscam sa nu mai reusim sa mergem la casuta noastra.[:(] Apoi, am vrut sa tin post dar cand am ajuns la lucru un coleg care e George a facut cinste cu pizza. Nici macar nu a fost grozava dar mancau toti, am luat si eu o felie si m/am trezit prea tarziu ca m/am spurcat.

 

 

Gabiid="red"> - multam de oferta de paratraznet. Chiar aveam nevoie.Sarbatori Fericite!id="green">Mihi,ValiM,bulina_buclucasa, thessa, irina si toata trupa impreuna id="red">/ va doresc Sarbatori Fericite, pace in suflete, bucurie alturi de cei dragi sanatate si un Ipeuras incarcat de daruri. [grup]

Doris - eu inca mai sper sa aud povestea....Sarbatori Fericite! id="green">

Katikid="red"> - ma bucur ca te/am binedispus putin Da, ceaiurile se puteau bea in timpul sarcinii, o intreb pe bunica sambata ce era si iti spun luni. Ai grija de tine si de bebelu din burtelu. Sarbatori fericite!id="green">

Anaid="red"> - ai tu ce ai de toate simtim nevoia sa/ti transmitem un mesaj special. inca o data multumesc pentru infuziile de optimism si energiile pozitiveSarbatori fericite!id="green">

 

 

 

Fetelor, va impartasesc o mare dezamagire a mea si o speranta venita exact la un an dupaid="red">. Sper sa/mi fiti alaturi cu pumnii stransi si gandurile pozitive. Acum un an am facut un adevarat tur de forta in noaptea de Inviere. Impreuna cu doar 4 colegi am reusit, muncind pe rupte, sa asiguram transmisiunea in direct. Pe la 2 noaptea, cand am fost gata cu tot, seful ne-a felicitat si m-a anuntat ca de luni vom avea un alt director de programe in locul meu pentru ca avea nevoie de sotul tipei care imi lua locul intr-o chestiune legata de tv. Am fost foarte necajita. Toata stradania mea, tot entuziasmul pus, faptul ca am fost la lucru in loc sa stau cu spiridusul toate, toate n/au contat. A trecut un an. Am anuntat ca de Pasti nu fac nimic altceva in afara de coordonarea stirilor. Tocmai pentru modul in care mi s/a multumit anul trecut ... Si acum vine bomba ... am o sansa ca de luna viioare sa lucrez la o tv. super profi. id="red">Cu salar bun si ocazia sa arat ce pot. Pentru asta insa trebuie sa trec printr/un concurs. Pana in 5 depun c.v/ul si apoi incep probele. Va rog din tot sufletul sa fiti alaturi de mine, ar insemna imens sa reusesc sa plec de aici intr/un loc mai bun. Sunt atat de emotionata ca imi dau lacrimile. Imi doresc imens de mult lucrul asta.

 

Dragele mele [grup]va [dual]eu si spiridusul, va doresc sa fiti [:D]alaturi de [copil]si familion si sa [cheers][papica]iar [iepu]sa va aduca daruri multe.

 

Mamica de spiridusid="red">

 

Poze cu Loriana

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danitin, imi pare rau ca ai avut parte de asa Paste anul trecut[:(].din pacate de multe ori se intimpla sa primesti asa multam pentru un lucru facut cu sufletul.m-am convins si eu de asta dar asta este...

eu sunt convinsa ca vei reusi pentru ca esti un om deosebit si super profesionist.iti tin pumnii sa reusesti in tot ceea ce faci.toata lumea va fi alaturi de tine, stai linistita. sa ne tii la curent cu evenimentele.

[flo]

 

22+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor,printre hartoage si ochi aruncati in fuga pe DC...intru rapid sa va doresc PASTE FERICIT!id="red"> si spor la toate treburile.Sa sarbatoriti cu bucurie si sa aveti parte numai de bine.

 

Va pup si va imbratisez pe absolut toate cu mult drag si sa reintalnim cu bine aici saptamana viitoare!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, toate plecati?

Toate dispareti?

Eu ma gandeam ca maine seara ne spunem toate cele, iar noaptea ne spunem aici Hristos a inviat!

Eu aici voi fi, nu plec niciunde.

Asa ca cine poate maine seara, haideti sa ciocnim aici virtual...

Danitin, tinem pumnii sa reusesti la interviu.

O sa-l iei...esti ca si angajata, asculta la mine...

 

Mii de scuze, nu am timp sa va iau pe rand. Am terminat curatenia, ouale, o parte din mancare si praji, mai am de cumparat mici chestii: hartie de impachetat cadouri, sucuri, bautura si cam gata.

Dar sunt epuizata.

 

Cine va mai fi aici maine???

La apel...

Revin...

 

 

POZE BABY STAR

 

 

CASTIGATOAREA BABY STAR

 

DORISid="red"> siid="purple">[comoara]INESid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

 

Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">eid="red">

 

Portofoliuid="blue"> INESid="red">

 

Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">Eid="red"> Cid="purple">Uid="teal"> Nid="red">Oid="green">Iid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu!

si eu voi fi pe aci' teoretic, practic daca ma lasa calculatoristu' casei[:D]

pupici lui paul curajosu' ma bucur ca e bine. sigur ii va aduce iepurasul tot ce si-a dorit.

mihi, nu plecasi mama?

doris, si la mine e gata masa: pui, cartofi, orez, mazare si mielul la conge[bang]

asa cadoris, ne ciocanim cita?

 

22+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...