Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei *26*


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Principe, in orice caz, ramane doar intre noi doua ce-ti spun: sunt convinsa ca am sa-l determin s-o puna pe mama-sa sa ne faca alivenci si multe altele. Da' ea nu tre' sa stie ce planuri avem noi cu ea. O sa vina sa spuna ca ea a fost cu ideea de fapt. Adina + Olivia Q1.04
Gura mamei lui de alivenci,ca m-ai turbat cu el.Apropos,cum a fost la ruuuusiiiii? Hai,ca-s fata buna si-am sa-nvat sa fac si kk ala de alivenci. [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Maadi
Marule, dar ceilalti doi? Vrajitoare pe matura? Nu este cumva Adinutza undercover?
nu e Adina, ca am ajutat la ansamblat si n-aveam pasaportul stampilat! sa incerc sa va explic: eu lucrez acum la U of Wateroo cu contract as vrea o pozitie permanenta ei au libere acum multe pozitii in finante, in departamentul de cercetare, unde lucrez acum am mers la cel mai mare, Vice Presidentul de la cercetare sa ii cer un sfat, daca sa aplic si eu sau nu vrand de altfel sa obtin o reactie de genul: da aplica, sau nu, nu aplica pentru ca avem asta in vedere pentru tine nu pot sa ii intreb direct, ca nici unul nu o zica nu aplica, asa ca am luat-o pe ocolite el o zis ca dupa resume n-as avea sanse, dar cum sunt cunoscuta in office, am sanse apoi am mers la fosta mea sefa care mi-a zis, foloseste ce a zis asta si mergi si vorbeste cu sefa de la finante si am ajuns si la sefa de la finante, care mi-a zis, aplica, dar esti sigura ca vrei sa faci o cariera in finante? nu stiu daca ati inteles, dupa ce diger si eu informatia, poate o s fiu mai clara Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Principe, in orice caz, ramane doar intre noi doua ce-ti spun: sunt convinsa ca am sa-l determin s-o puna pe mama-sa sa ne faca alivenci si multe altele. Da' ea nu tre' sa stie ce planuri avem noi cu ea. O sa vina sa spuna ca ea a fost cu ideea de fapt. Adina + Olivia Q1.04
Gura mamei lui de alivenci,ca m-ai turbat cu el.Apropos,cum a fost la ruuuusiiiii? Hai,ca-s fata buna si-am sa-nvat sa fac si kk ala de alivenci. [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Vezi Principe, ce-ti spuneam eu? [:D] Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by Maadi
Imi place chestia cu picioarele. Oare la 1.58 m pot avea mai multe picioare?
Tot e bune cand ai mai multe picioare. Poti sa zici de cate ori vrei "sa-mi bag picioarele". Macar ai ce. Da' voi fetelor chiar asa, n-ati mai crescut? Toate sunteti piticanii sub 1.60? [alcool]Ma duc sa-mi iau o bere. Adina + Olivia Q1.04
Ba pardon,io-s inaaaltaaaa,am 1,63.[:D][:D][:D]Ca pe langa goblijaul de husband arat ca de 1,20,e altceva.E el prea mare. [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

v-am facut cafenea...[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=109319"]aici[/url] Stefania X 2[gravi] 32+ [url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]foto[/url] "Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am inteles, Maru. Parerea mea e ca e doar o chestiune de timp si de decizie de-a ta ce sa faci: finante, cercetare, etc. Aplica si tu pe joburile care crezi ca te-ar interesa, si care-ti ofera si perspectiva ulterioara. Gagica de la finance n-a mintit, doar nu crezi ca ai sa stai o viata-ntreaga pe acelasi job, ai sa mai progresezi cu timpul, in ani. Inca ceva: chiar daca aplici si nu iei, nu dispera, si comporta-te exact cum esti acum. Joburi mai apar acolo la voi. E posibil a doua oara sa prinzi un job chiar mai bun. Ce am inteles eu din toata treaba asta este ca esti apreciata destul, si chiar daca nu ai calificarea necesara pe un anumit domeniu, ei sunt deschisi sa te lase sa inveti ca pari o fata buna. Asta am inteles eu. Si zic ca e mare lucru. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

W, cum crezi ca arata 1.58 langa 1.92? Deci avantaj daca am ami multe picioare ca pot sa le bag unde vrea muschiu meu. Maine nu doar citesti, iti dam si o cafea strong. Si o gustare. Somnic usor la toata lumea, ca trebuie sa ma duc sa cant nursery songs, dupa care urmeaza povestea de sweet dreams.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...