Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aparat fiert in aburi


Recommended Posts

Buna! Vreau sa imi cumpar un aparat de fiert in aburi de care tot pe forum citisem prima data ca exista (la retetele fetelor din Japonia, ca asa faceau ele orezul) si am cautat acum 2 ani in Bucuresti si n-am gasit. Acum au aparut, dar nu stiu pe nimeni sa aiba asa ceva. Ce puteti sa imi spuneti, merita? Ce gatiti la el? Eu ma gandesc ca e mai sanatoasa mancarea asa cel putin pentru copii si pot sa fac legume, carne de pui si orez (ca nu se lipeste!), dar ce altceva mai merge? Multumesc. [gravi] Mihaela si [copil] Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Na, ca imi raspund tot eu ... poate mai intereseaza pe cineva. Mi-am luat pana la urma aparat Moulinex (ca are cuvele transparente si e mai ieftin ca altele) si e super fain. Am facut pana acum orez, legume, peste, mere, carne de pui, cartofi. M-am pacalit prima data cu orezul ca n-am pus si apa in castronelul unde am pus orezul si nu a fiert. Abia dupa aceea am citit atenta si instructiunile si a iesit ca la restaurantul chinezesc. Toata mancarea a avut gust bun si ce imi place cel mai mult e ca nu trebuie sa stai langa ea, fixezi timpul (20-30 minute in general), te duci inapoi cand auzi click si iti pui mancarea in farfurie [:D] Plus ca e mai sanatoasa. Asa ca vi-l recomand si voua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut si alte marci, de la 800 000 lei (daca tin minte bine), dar o marca necunoscuta, pana la Tefal, Braun si TCM (fiecare doua milioane si ceva). In general in hipermarketuri sau magazinele TCM (nu mai tin minte care, parca in Iasi am vazut, nu in Bucuresti). Tavi transparente au doar Moulinex si Tefal si mie imi place sa vad prin ele, asa ca pe celelalte nu le-am luat in calcul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...