Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

unde v-ati cunoscut sotul\iubitul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu mi-am cunoscut sotul acum aproape 3 ani la ora 5 dimineata intr-o discoteca in aer liber in bucuresti. A aparut deodata in fata mea si m-a rugat sa-i dau o sansa... si i-am dat [:D] Dupa 3 zile mi-a spus ca s-a indragostit de mine, dupa 2 saptamani ne-am mutat impreuna, dupa 2 ani ne-am casatorit si am avut o nunta ca-n povesti [bis] Si acum vrem bebe [:D]

Sansa -a meritat-o din plin,un barbat extraordinar, in fiecare zi ma minunez cat de norocoasa pot fi ca l-am intalnit!!

 

 

 

bubuleana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost vecini o viata dar abia la 18 ani ne-am dat seama ca putem fi impreuna. Deja eram studenti in 2 orase diferite si geografic enorm de departe dar iata ca am reusit sa invingem distanta, sa avem o relatie superba si mai ales o printesa de aproape 2 ani care este viata noastra. In toamna facem 4 ani de casatorie si ne iubim ca la inceput.

Va doresc tuturor sa reusiti sa va gasiti acel suflet pereche!

 

printze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu il cunosc pe prietenul meu de multi ani. Avem o prietena comuna. Eu intre timp m-am casatorit cu fostul (pe care l-am cunoscut la serviciu, imi era client, nu coleg), am divortat, am incercat o multime de relatii care au esuat toate si pe urma, la insistentele prietenelor care il "placeau" m-am imprietenit cu el. Au aranjat ele in asa fel incat sa ne vedem cat mai des si ne-am cuplat pana la urma. Se pare ca n-au gresit deloc si le multumesc ca m-au batut la cap. Suntem de 3 ani impreuna si sper sa fim impreuna toata viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu mi-a fost prezentat de un fost iubit de-al meu.In 18 mai se implinesc 10 ani de cand ne-am cunoscut oficial si de cand suntem impreuna.Pentru el a fost dragoste la prima vedere iar pentru mine la prima discutie.

 

 

 

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">

Evenimentele importanteid="purple">

Razvanid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am cunoscut aici, in Italia, prin intermediul unor prieteni comuni. Si suntem din acelasi oras, dar in Romania nu ne-am intalnit niciodata. Se vede ca trebuia sa venim la 2000 km. distanta ca sa ne cunoastem ... ce mica-i lumea !!!!

 

______________

 

Petroid="Comic Sans MS">id="blue">id="size4">

[hia]

______________

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi...in Preoteasa. Eram studenti: eu in anul 2 si el in 3 (ce vremuri!). Refuzasem la dans un prieten din gasca lui si s-au vorbit sa stea toti cei 5 in jurul meu si sa nu ma mai lase sa dansez cu nimeni. Numai ca...atunci cand m-a invitat (fara sa ma uit la el) am spus da. Si DA a ramas. Dupa 2 ani ne-am casatorit si dupa 6 ani de casnicie a venit Ozi (22.05.99). Cand ma uit la pozele de la nunta nu-mi vine sa cred ce tineri eram (vorba sotului: "ce zan eram!")!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[9cer][8**] La o nunta.

 

Iesi fata din casa, la o cosmetica, un coafat, o manichiura si o pedichiura, o noua costumatie sau o esarfa colorata si gata.

 

Sa stii ca nu vine nimeni sa bata la usa ta. Dar cand e sa cunosti baiatul care a fost crescut sa fie al tau, o sa stii [8**]mancu-ia-sh ochii lui

 

Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am cunoscut sotul la o pizza[cheers], insotea un prieten de-al lui M care vroia sa agate pe sora mea R. Culmea e ca toti ne-am cuplat sora mea cu M si eu cu sotul si ne-am casatorit. Sora mai devreme, a fost iute de picior, noi am mai asteptat si nu ne pare rau.

Ne cunoastem din 1998 si-n 2001 ne-am casatorit, ne iubim ca-n prima zi si asteptam pe bebe [bibe]. Nu ne pare rau ca am asteptat atat , "ne-am mirosit bine" inainte de a face pasul final cu toate ca stiam ca nu am fi putut sta unul fara de celalat. Amandoi am fost f norocosi cu celalalt, si-n afara de dragoste mai este respect, fara de care nu s-ar face nimic, parerea mea.

Ce vreau eu sa spun este ca eu am fost tot timpul impotriva relatiilor facute/cunoscute in baruri/restaurante, nu stiu, aveam eu asa un fix - aveam educatia aia dura de la mama careia ii multumesc pentru cum m-a educat, si totusi s-a intamplat tocmai mie.

Sfatul meu schimba-te un pic si aici ma gandesc la aspect (tinuta coafura) si de asemena la cerc de prieteni. Nu ar trebui sa stai singura, sa ai si tu un cerc de prieteni (cu care sa ai ceva in comun) caci prietenii au prieteni si asa mai departe.

Stiu ca ce-i al tau e pus deoparte, dar mai e si vorba "Dumnezeu iti da dar nu-ti baga si-n traista", asadar depinde si de tine.

Bafta multa si tine-ne la curent.

Adina

 

 

 

credo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...