Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand langa tine se afla o femeie tanara...


Recommended Posts

Draga Irene,

Am ramas masca...ai crescut in casa ta "piaza rea",sa o consoleze cine o vrea, numai sotul tau nu,are multa stofa de t.....ta.Te lucreaza cum vrea ea, da cartile pe fata cu ea,doar tu ai primit-o in casa voastra.Sa-ai dea cu parerea despre copii vostri ,sfaturi ,comentarii nici asta nu-i permite ca nu are de ce?De ca sa o menajezi pe ea si sa suferi tu?Da cu ea de sa nu se vada, nu traiesti in casa cu toata familia!

 

bita doina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 103
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai oameni buni sa stiti ca vorba aia "pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti" incep sa cred ca e adevarata.

Subliniez si eu sa fi vigilenta si cu okii in patru!

Lasa vinovatia si sentimentele astea nobile pentru oameni, nu pentru jigodii.

Eu chiar am intalnit o astfel de persoana in viata mea (a fost colega de facultate si de camin) si desi parea o persoana normala era dusa rau...

Era croita numai sa distruga cupluri si cand am intrebat-o de ce face asta, mi-a raspuns ca simte o satisfactie nemaipomenita , ca se simte femeie si "mai tare" decat cea parasita??!!

Iar pe barbati ii considera slabi si prosti!!!

Am aflat ca nici acum la 10 ani de la termnarea facultatii nu s-a casatorit (desi la fizic era superba) , ba mai rau s-a apucat rau de [alcool]!

Deci Irene, crede-ma ca exista persoane dástea duse la mansarda, croite sa faca numai rau!

Sa ne fereasca Dumnezeu!

 

 

Sa auzim de bine ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...