Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Piscotica esti nascuta in aceeasi zi ca si mine.Bine ai venti la noi.Fetele scuze ca am absentat si nu am mai pus horoscopul.il pun acum pe cel de maine.

 

19 iunie 2006

 

Starea de iritare de dimineata ar putea sa aiba efecte negative asupra relatiilor cu partenerul de viata. Jignirile reciproce pot genera discutii aprinse.

 

Nu este o zi prielnica întâlnirilor cu prietenii si nici calatoriilor.

 

Aveti ocazia sa luati o decizie care va poate aduce avantaje materiale consistente.

 

Va sfatuim sa va bazati pe intuitie.

 

Uitati aici ceva interesant legat de numarul destinului.Ceea ce mi-a spus mie este foarte adevarat desi nu sunt foarte multumita pentru ca eu nu as vrea sa fiu asa cateodata.Cica sunt foarte realista..critica cu mine si cu ceilalti...multe toate adevarate.Intrati sa vedeti ca e misto.

Va pup.

 

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360

"Forgive...sounds good,forget..I'm not sure I could,

They say time heals everything...but I'm still waiting....."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suntem frecvent pe pag 3 si 4...asa ca ce ne miram de pag 5??

ada, merci pt intentzia de rezervare....dar la noi, din pacate nu ses tie nicioadat mai repede cu 2 saptamani ce vom face....; asa ca e prematur pt o rezervare de pe acum. tinem legatura si ne mulam noi dupa posibilitatzi. nu-ti fa probleme. please.

 

merci mult oricum pt suport!

 

pupic tuturor si numai bine!

addinel, spor la curatzenii si renovari !

si la pregatenii d enunteala!

 

[bis]

 

roxi [floare3]foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mormelviomersi de incurajari[dual].si eu am sentimente ciudate(negative) fata de baietii gemeni sau sagetatori[haibat]

roxaniceadaca ai nevoie de ajutor, nu ezita sa ma intrebi,ok?[;)]

anamariamersi de link si de zodiac[berica]

vesti bune n am,dar nici rele.maine si poimaine am examene si gata,am scapat, pot sa ma dedic in intregime muncii[xx(]aici e f.cald 32 grade,noroc ca seara se racoreste bine si mai ploua ca altfel n as rezista.

seara buna

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by carolada

mormelviomersi de incurajari[dual].si eu am sentimente ciudate(negative) fata de baietii gemeni sau sagetatori[haibat]roxaniceadaca ai nevoie de ajutor, nu ezita sa ma intrebi,ok?[;)]anamariamersi de link si de zodiac[berica]vesti bune n am,dar nici rele.maine si poimaine am examene si gata,am scapat, pot sa ma dedic in intregime muncii[xx(]aici e f.cald 32 grade,noroc ca seara se racoreste bine si mai ploua ca altfel n as rezista.seara bunacaroladawww.camping-kasern-salzburg.com


id="quote">id="quote">merci! nu voi ezita!promit!si aici e cald de mori!!!!!!!!!!! incredibil!seara placuta tuturor fetelor!pupicroxi [floare3]foto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fac sagetile?

fetelor la noi sunt niste furtuni cu tunete si fulgere si ploaie bineinteles de te crucesti[bang]ziua e f.cald si seara fulgera continuu,zici ca i iluminat totul[V]azi am dat examen la germana dar am scris numai tampenii,nu ma m putut concentra, era ceata in capu meu[:(!]maine am spaniola ,marti examen oral la spaniola si gata [:)]

va pup

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta la examene! Iti tinempumnii...[dual]

 

Azi in Satu Mare a fost nebunie curata. De la o ploaie torentiala, jumate de oras a fost in apa....[cusca]

Circulatia paralizata, primaria inundata...apa de 2 m prin pasaje, blocaje...etc....un adevarat infern...

Am obosit azi...nu am avut de mult o zi asa nasoala....[alcool][alcool][alcool]

 

poze

http://community.webshots.com/user/mormelvio

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...